Elektronik bir cihazı düşük amperde şarj etmek?

yaw angaralı, ömrümü tükettin be, biz eskiler alırız bir malı. aparatları da ölene kadar kullanırız. sen de hatun milletinden yok galiba, bendeki ömür törpüsünden öteye, bilimum elektrikli aletleri bozmakta seviye atlamış bir hatundu. kendi şarj aletini itina ile bozar (ki bu güne kadar çözemedim nasıl becerdiğini) sonra da benimkine el koyardı. hala onun zamanından kalma 4-5 tane şarj adaptörü evde huzur içinde uyuyor. bir o kadarı da beni kullanan yok mu diye ağlıyor. neymiş efendim benim şarj adaptörüm daha güzel şarj ediyormuş. hani burada intihar eden fırınlardan, elektrik süpürgelerinden, çamaşır makinesinden, çay makinelerinden bahsetmiyorum. ne yapsın o makinecikler, benim hatunun cazibesine hiç biri dayanmıyordu ve birer birer intihar edip kurtuldular bu hayattan. bir tek ben arızalı çıktım intihar etmek yerine ondan kurtuldum.

Son düzenleme:
yaw angaralı, ömrümü tükettin be, biz eskiler alırız bir malı. aparatları da ölene kadar kullanırız. sen de hatun milletinden yok galiba, bendeki ömür törpüsünden öteye, bilimum elektrikli aletleri bozmakta seviye atlamış bir hatundu. kendi şarj aletini itina ile bozar (ki bu güne kadar çözemedim nasıl becerdiğini) sonra da benimkine el koyardı. hala onun zamanından kalma 4-5 tane şarj adaptörü evde huzur içinde uyuyor. bir o kadarı da beni kullanan yok mu diye ağlıyor. neymiş efendim benim şarj adaptörüm daha güzel şarj ediyormuş. hani burada intihar eden fırınlardan, elektrik süpürgelerinden, çamaşır makinesinden, çay makinelerinden bahsetmiyorum. ne yapsın o makinecikler, benim hatunun cazibesine hiç biri dayanmıyordu ve birer birer ihtihar edip kurtuldular bu hayattan. bir tek ben arızalı çıktım intihar etmek yerine ondan kurtuldum.
Bam telime bastın.
Seninki sadece ufak tefek aletleri bozuyormuş. Benimkisi zilyon dolarlık müzik sistemlerimi bile bozuyordu.
Benim ruhsal yapımı bozduğunu söylememe bile gerek yok. Şimdilerde kendime alkolü dost edindim.
Ben burada sadece gerçek teknikten bahsederek kendimi avutuyorum. Önceleri evdeki cihazları tamir etmek, yeni cihaz üretmek, hatta sıhhi tesisatla ilgili küçük tamirat ve tadilat işleri bile elimden gelirdi.
Merak etme ADAM'ım benim durumum da senden farklı sayılmaz.
Şu forum aleminde beni seven birkaç arkadaşım kaldı. Onlara takılıp ecik kötekleyerek teselli buluyorum.
Birisi de sensin haa :D

Bam telime bastın.
Seninki sadece ufak tefek aletleri bozuyormuş. Benimkisi zilyon dolarlık müzik sistemlerimi bile bozuyordu.
Benim ruhsal yapımı bozduğunu söylememe bile gerek yok. Şimdilerde kendime alkolü dost edindim.
Ben burada sadece gerçek teknikten bahsederek kendimi avutuyorum. Önceleri evdeki cihazları tamir etmek, yeni cihaz üretmek, hatta sıhhi tesisatla ilgili küçük tamirat ve tadilat işleri bile elimden gelirdi.
Merak etme ADAM'ım benim durumum da senden farklı sayılmaz.
Şu forum aleminde beni seven birkaç arkadaşım kaldı. Onlara takılıp ecik kötekleyerek teselli buluyorum.
Birisi de sensin haa :D
biz burada bir birimizle kavga edip bir birimizi köteklemezsek tadısı çıkmas ki. fur ulen angaralı bir de sen fur, zaten felek vurmuş, sen de fursan ne olur.
bu arada benim kızın annesine bir şeyler oldu, bir gözü seyiriyor galiba. kızıma demiş babana köydeki arsayı vereyim, bu evden gitsin diye haber yollamış. (hain kadın bana değeri beş tane altı sıfırlı arsayı veriyor bodrumu terk edeyim diye)

biz burada bir birimizle kavga edip bir birimizi köteklemezsek tadısı çıkmas ki. fur ulen angaralı bir de sen fur, zaten felek vurmuş, sen de fursan ne olur.
bu arada benim kızın annesine bir şeyler oldu, bir gözü seyiriyor galiba. kızıma demiş babana köydeki arsayı vereyim, bu evden gitsin diye haber yollamış. (hain kadın bana değeri beş tane altı sıfırlı arsayı veriyor bodrumu terk edeyim diye)
Abi bunlar guduruktur.
Senin mutlu olman onları gudurtur.
Ben seni köteklesem de mutlu olabilmen için köteklerim bilirsin. Keleğin... Pardon Feleğin vurduğu gibi vurmam :p

Abi bunlar guduruktur.
Senin mutlu olman onları gudurtur.
Ben seni köteklesem de mutlu olabilmen için köteklerim bilirsin. Keleğin... Pardon Feleğin vurduğu gibi vurmam :p
yok ya olacak iş değil, kazayla verecek olsa arsayı, ben yapabilirsem 48 daire (tabii ki yapamam) gider müteahite veririm en kötüsü 20 daire kalır bana. eyi de bu yaştan sonra ben parayı ne yapacağım? rakı şişesinde balık olsam bana yetiyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.
Geri