Elektronik arıza tespit cihaz sorusu

aytes

Üye
arkadaşlar piyasada oldukca çeşitli elektronik kart arıza tespir cihazları var doğrusu kullanan arkadaşlar neyi tavsiye edersiniz marka ve model şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler

kart tamircisi arkadaşlar neredesiniz polar mı huntron mu veya yerli ürün fadosmu yoksa efl vi tester mi modelde yazarsanız sevinirim

prot Arge-Ge Arıza tespit cihazı kullanıyorum bilgisayar destekli çalışıyor gayet güzel ben memnunum

kardeş bu işin devlerini kullan yada bütçen çok zayıfsa reelektronikten önder bey yardımcı olur forumda araştırırsan diğer firmaların nasıl davranıp konuştuğunu görürsün bir huntron bir polar firması sizi sıkıntıya sokmaz demolarını her ikisininde gördüm iki cihazda mükemmel istanbuldaysan gate elektronik sezgin beyle irtibata geçebilirsin önerim reelektronik cihazı ideal gibi hem bütçe hem kaabiliyet.

Ustalarım bu iki cihaz arasında kaldım Artos 7f1 ve EFLVITESTER - PC Artos'a biraz daha yakınım sebebi ise devre elemanlarının değerlerini de göstermesi . öneri ve tavsiyenizi bekliyorum saygılar ..

valla ben artosu kötüledim diye adam bana dmediği laf kalmamıştı önder şişer abiye güvendim arıza bulma giderme kitabını bile aldım ürün satın almak değil hizmet satın almak önemli olan görül artos firmasıyla ürünlerinin arkasında yasal durabiliyora al ama öncelik reelektronik cihazı olmalı diye düşünüyorum.

Artos7 cihazı yurt dışındada fados olarak kullanılıyor . aklımı çeliyor bu yüzden, bilemedim . biraz daha beklemek araştırmak lazım . kararsız kaldım doğrusu ..

birisi ürününü eleştirdi diye hakaret edercesine laflar var ve bi arkadaş bu ürünü resmen hurda kartlar arasına atmış bi işe yaramıyor kaliteli avometre bile bundan daha iyi demişti zaten az piyasada denendi diye fiyatıda uçurmuşlar her yıl %100 den fazla artmış fiyatı rünlerinin reelektronik önder bey esnaf adam yerli arge faaliyetleri içinde başınız ağrısa arasanız yardımcı olacak biri antrak forumlarından beri takip etmişimdir ha param çok kimseyle muhatap olmak istemiyorum dersen git polar veya huntrol al pfl760 pfl780 huntron 2800-2800s modellerini incele abi markasınında var ama aşırı pahalılar al reelekronik i kullan işini büyüt geliştir yetmiyorsa git huntron al polar al

Tahir Bey'e katılıyorum. Bizde eski polar T6000, huntron TFT ekranlı ve EFL VI Tester-TFT (reelektronik) mevcut. Karşılaştırıyorum kullanırken. EFL VI Tester-TFT ekranında eğriler anlık meydana geliyor. Çok hızlı. Huntron da yaklaşık 1 sn. lik gecikme var. Kullanımda rahatsızlık veriyor. EFL VI Tester-tft polar ile birebir ayı eğrileri veriyor. Örneğin opto-coupler lardaki led eğrisindeki sızdırmayı huntron göstermez iken, EFL VI Tester-TFT yakalıyor. Cycle hızı da T6000 ile aynı. Fiyat olarak da milli ürün olduğu için çok avantajlı, firması da arkasında. En ufak bir sorun olsa aynı gün çözüyorlar. Biz sorun yaşamadık ama başka bir arkadaş proplardan enerji vererek cihazı bozmuştu, aynı gün hemen çözdüler arızayı. Poar ve huntron cihazları yurtdışı üretim ve içinde özel malzemeleri çok, problem oldu mu haftalarca yatar...Tercih sizin...

Kendim fados 7f1 kullandım maddi imkansızlıklardan dolayı satmak zorunda kaldım çok memnun kaldım imkanım müsade ederse yine alırım şu an osilaskop curvetracer yaptım fena sayılmaz sinyal jenaratörü ile istediğm frekans aralıklarıda seçebiliyorum

Sent from my D6503 using KontrolKalemi Forumu mobile app

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,844
Son üye
mehmet.ali.turhan.99@gmai

Yeni konular

Geri