Elektro saz devresi lazım

erenbaba33

Üye
Arkadaşlar bana elektro saz devresi gerekli.. Sazın içindeki o potların manyetiklerin ve girişin bağlı olduğu ana devre.. Yardımlarınız için şimdiden teşekkr ederim :)

değerli arkadaşım bahsettiğin devre bir preanflidir.güzel bir preanfli işini fazlsıyla görür. ayrıca efekt bizim tabirle lessli devresi bulunur...elektro sazla ilgili başka sorunların olursa yazarsan yardımcı olurum

Arkadaşlar bana elektro saz devresi gerekli.. Sazın içindeki o potların manyetiklerin ve girişin bağlı olduğu ana devre.. Yardımlarınız için şimdiden teşekkr ederim :)

Gönderdiğim devreler inşallah işini görür. Bağlantı şeması kendi çalışmamdır,Halen birçok sazda bu bağlantıyı kullanmaktayım.

Yönetici Notu: Paylaşılan fotoğraf, fotoğraf paylaşım sitesinden silindiği için kaldırılmıştır.

Merhabalar hocam,bu manyetikleri nerden bulabilirim.

slm arkadaşlar dip gürültüsü en az olan lesli hangisi bilginiz varmı

merhaba oncelikle devre icin tesekurler lutfen pcbsi varsa paylasirmisiniz tesekurler

arkadaşlar bu saz lesli şemasının pcb için yardım edecek varmı lütfen

arkadaşlar bu saz lesli şemasının pcb için yardım edecek varmı lütfen

bende kanun çalıyorum devre şemasını bana bişekilde ulaştır bide pcp boyutlarını bildir yardımcı olmaya çalışayım

Bildiğimiz opamlı preamfi ise ben size çizip ekliyeyim.

arama boşuna sel verir sır verilmez o proje adına gogul amcada arama yap buradaki projenin aynısı bulursun ayak altında dolaşıp duruyor

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri