Elektro Saz Devresi hk?

arkadaşlar allah rızası için heryerde aradım bulamadım bi yardım sever arkadaşım allah rızası için bana elektro saz devresinin şeması lazım yardım edin nolur

merhaba arkadaşım senin yardım istediğin devre bende var istersen benimle temasa geç görüşelim ben çünkü biraz masraf ettim ve kendime ayarladım istersen görüşürüz paylaşırım seninle tabi istersen.

merhaba arkadaşım senin yardım istediğin devre bende var istersen benimle temasa geç görüşelim ben çünkü biraz masraf ettim ve kendime ayarladım istersen görüşürüz paylaşırım seninle tabi istersen.

devrenizi sitede paylaşabilirmisiniz bizde faydalansak.

merhaba arkadaşım ben kendimce elektro bağlama kullanan ve 35 senelik bir elektronikçiyim özellikle elektro bağlama devreleri üzerine çok uğraştım halende devam etmekteyim. Be bu devreleri 25 sene önce çok aradım bulamamanın ne demek olduğunu çok iyi bilirim bu nedenle yardım etmek isterim devre 2 adet LM13600-( LM13700) ve 1 adet Lm 324 enteğresinden meydana gelmektedir.İstediğin ne varsa lütfen bana bildir ticari bir düşünce ile bu açıklamayı yapmamaktayım. yalnızca amacım sizleri memnun edebilmek. Teşekkürler

https://www.kontrolkalemi.com/forum/attachments/Çift-volum-rar.19705/
https://www.kontrolkalemi.com/forum/attachments/tek-volum-rar.19707/

abicim allah razı olsun devreyi hemen yapmaya başlıycam allahına kurban çok durumu olmayan ama bu devreyi çok isteyen garibanlara bu işi candan yapan arkadaşlarada yardımcı oldun allah seni başımızdan eksik etmesin allah razı olsun

arkadaşlar banada lazım baskı devresi ve malzemeli baskı devresi lazım ve malzeme listesi lazım yapan olursa banada atsın

arkadaşlar bu şemanın baskı devresini paylaşabilirmisiniz.saygılar

s.a ustam bende elektronik mezunuyum bende bu resimi olan devrenin şemasını arıyorum yanlız benim manyetikler artek iki kablolu 2 girişli ona göre bana devrenin hazır şemasını çizip yollayabilirmisin kaç senedir bu devreyi ariyorum bir türlü bulamadım sende bulamamanın ne demek olduğunu biliyorum demişsin senden ricam aynı resimdeki devrenin benim manyetiklerre göre tamamını svic devresiyle beraber hazır çizilmiş devresini göndereirisen sevinirim

selam ustam bende dimarzio x2n dp 102 manyetik 3 adet 500k lık pot 5 adet on off swich ve fıshman eşik altı var bunşların orjınal bağlantı şemasını nasıl yapabilirim birde bu manyetiklere manyetiklere ayrı ayrı ses potu bağlanacak 1 adet potlada bas tiz olacak eğer tek potla bas tiz olmazsa bir pot daha takarım ama yeter ki bana bağlantı şemasını açık ve net şekilde

Forum istatistikleri

Konular
127,960
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri