Elektrikte Proje Çiziminde Devrim Gibi Bir Olay

Atocad veri tabalı yenibir program 3d özellikli kullanımı Çok rahat ve herşeyi ile süper ( magicad ) kullanmanızı tavsiye ederim.
Örnekler : parÇalİstesİ hazirlanmasi
tekhat Çikarilmasi
3d İle hatalarin İzlenİlmesİ
v.s toplam 70 den fazla ÖzellİĞİ var ve kesİnlİkle copy.yapiŞtir olayina son

teşekkür ederim arkadaşım peki ben bu programı nasıl elde ederim?

http://www.progman.fi/en

detaylı bilgi için programın kendi sitesine bakabilrsiniz , benimde ilgimi çekti , araştırdığım kadarıylar çok güzel bir programa benziyor , ellerine sağlık teşekkürler paylaşımın için...

Bu programı kullanarak ( magicad ) İsterseniz yeni linkler ekleye biliyorsunuz ,yani türkçe'leştire biliyorsunuz. Bu programın en güzel yanlarından birisi tüm autocad programlarında çalısıyor olması ve sizi kesinlikle metraj ve kullanılan mağzeme seçiminde yanıltmıyor. Eğer harika bir çizim yaptıysanız montaj yapan ustalara nereye ne kadar kablo gittiğini soyleye bilir 3D özelliği ile çizim hakkında sunum yapa bilirsiniz ve en önemlisi net maliyet çikara bilirsiniz. bu pogramın kullanımı henüz türkiyede çok az çünki kursları belli yerlerde ve alıcı firmalara verilmekte . Ancak kendi sitesinden bir kaç bilgi dağa alabilirsiniz . kullanıyor olur iseniz burdan herkeze program hakında kullanım için yardımcı olmaya çalışırım . SELAMLAR

mrb güzel bir proğram kullanmayı çok isterim nereden temin edebilirim.Konya da bilen yok Türkiye içinden posta ile temin edebileceğim bir yer varmı ve ne kadar ilginize emeğinize sağlık

bu progaramı satan fırma bildiğim kadarıyla ist. da ve aynı zamanda eğitiminide veriyorlar kendi sitesinde tel ve mail. adresleri mevcut eğer yine de bulamazsan ben tekrar birseyler yazarım magicad fırması ile ilgili

Merhaba arkadaşlar, MagiCAD programını Rusya/Moskovadan satın aldım. İsteyen arkadaşlara programı denemeleri için gönderebilirim.

Ne yazık ki MagiCAD hakkında türkçe dökümantasyon hiç yok! :(

Bu olay çok kötü...

kurlumu tam olarak yaprı iseniz bende türkçe antet var bunu kullanarak magicad i türkçeleştire bilirsin.yakupakgul mail adresine yollarım ama dediğim gibi kurulumunu tam olarak yapman gerekiyor destek bilgi için bana ulaşa bilirsin. ***********@hotmail.com

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar Mehmet Bey,
Msn adresinizi ekledim, ayrıca mail hesabımdan size mail attım.

Görüşmek üzere..

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri