Elektrikli Vinçler Hakkında

teknik_78

Üye
Bana elektrikli vinçler hakkında dökumanlar-şemalar lazım.nette aradım ama yeterli bilgi bulamadım .internette daha çok firma reklamları var.forumda aradım yeterli bilgi yok.benim gibi konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlarada yararlı olur düşüncesiyle forumda konu açmaya karar verdim.elinde bilgi ve belge olan varsa burada paylaşırsa sevinirim.şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
demag ile ilgili 5 ton 10 ton 25+5 ton 30+5 ton yuruyen kreyn vinçlere ait butun dökümanlar var ********* ulas bana

ruhi78 ' Alıntı:
demag ile ilgili 5 ton 10 ton 25+5 ton 30+5 ton yuruyen kreyn vinçlere ait butun dökümanlar var ********* ulas bana

Sn.ruhi78

Forum Kuralları gereğince mail adresi vermek yasaktır.Eğer dökümanlarınızı konuda paylaşırsanız tüm üyeler yararlanabilir

Sn.teknik_78

Dökümanlarını istediğiniz vinçler direnç yol vermelımı yoksa motor sürücülümü bi açıklık getirirseniz daha isabetli cevaplar alabilirsiniz

Saygılarımla...

10 tonluk tavan vinci elektrik projesi

Ekli dosyalar

• VINC.rar
    53.8 KB · Görüntüleme: 198
sn.CELİK_CPU

Kedidede limit swich kullansanız daha emnıyetlı olmazmıydı??

Benimde fabridaki pc de kendi yapmış olduğum 30/7.5 tonluk tavan vinçlerinin elektrik panolarına ait şemaları mevcut onlarıda musait bir zamanda sizlerle paylaşıcam

Saygılarımla...

Sayın Burçin haklısınız kedide de siviç kullanılabilir daha emniyetli olacağı kesin uyardığınız için teşekkürler.

Dökümanlarını istediğiniz vinçler direnç yol vermelımı yoksa motor sürücülümü bi açıklık getirirseniz daha isabetli cevaplar alabilirsiniz
her ikiside olabilir.konuyu tam olarak kavrayabilmek ve her ikisi arasındaki farkları karşılaştırabilmek adına daha iyi olur kanısındayım.

özürdilerim boyle oldunu bılmıyordum en kısa zamanda butun döküman proje hepsini sizlerle paylaşacagım

atelye içi kullanılan calaskar vinç projesi istersen yollayabilirim

Forum istatistikleri

Konular
127,949
Kullanıcılar
449,595
Son üye
Ferden1011

Yeni konular

Geri