Elektrikli sofben

bekiro83

Üye
Elektrikli sofbenin dış tarafinda sol ust kosede 50 kurus buyuklugunde erime meydana gelmis, isinmadan dolayi. Sebebi nedir arkadaslar.Tamir olur mu ,degistirelim mi?

Hangi sol üst? sizin solunuzmu benim solum mu?

Yani demek istediğim bakış açısına göre değişir. Ortada somut bir bilgi eklerseniz mesela "Arkadaşlar şofbenin şu resimdeki görüldüğü gibi şu noktasında şöyle bir durum var" diye yazarsanız ve resminide eklerseniz bence sorunuza daha kolay cevap bulabilirsiniz.

Resistans a giden kablo ısınıp kapağı eritip yapışmıştır kabloyu yenileyin büyük ihtimalle çalışır

Arkdaslar sofbennin svtichleri surekli erime yapiyor sadece sol tarafdaki eriyor nerdeyse her hafta 3svitch degistiriyorum yardim.

Arkdaslar sofbennin svtichleri surekli erime yapiyor sadece sol tarafdaki eriyor nerdeyse her hafta 3svitch degistiriyorum yardim.

Zeybek beyefendinin belirttiği üzere gevşeklik sorunu vardır.
Switch bağlantılarında pabuç yerine vidalı bağlantıyı tercih edin. Pabuç bağlantıyı vidalıya çevirebilirsiniz.
Ayrıca şofben daha önce müdahale görmüşse problemli bölgedeki kablonun değişip değişmediğine ve uygun kalınlıkta olduğuna dikkat ediniz.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,963
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri