elektrikli süpürge seçimi

superpro

Üye
Mrb
bildiğiniz ucuz ama kaliteli bir süpürge markası ve kodu varmı????

Kağıt torbasız su filtreli modelleri tavsiye ederim.

nette araştırırken Fantom Master WD 2300 ıslak ve kuru elektrikli sürürge diye bir model buldum fiyatıda uygun kullanan arkadaşlar varmı bilgi verebilecek

su filterliler de sık sık suyu temizlemen gerekiyor yoksa koku yapıyor birde hepa filtreli model seç mutlaka

ben libelle kullanıorum gayet güzel ama fiatı 1000 1500 tl arası

nette araştırırken Fantom Master WD 2300 ıslak ve kuru elektrikli sürürge diye bir model buldum fiyatıda uygun kullanan arkadaşlar varmı bilgi verebilecek

Kesinlikle önermiyorum. Uygun ve su filtreli istiyorsanız Arnica öneririm. Kağıt toz torbalı olacaksa da Profilo VS5PT serisi (Alman malı)

röventa rb 50 üstten saplı tamiri kolay yedekparça bol kovası torbası büyük 6 ayda dolmaz parçaları ucuz elin tornavida tutuyorsa her tarafını söküp toplarsın hemde hiç bir yerini kırmadan digerlerigibi gizli kapaklı vidası yoktur
motor yanarsa 35-50 lir
anaktar bozulursa 3-5 lir
kablo komple 5-7,5 lir
yan mandal 1,-2 lir
sapı koparsa 3-4 lir
tekeri kırılsa 2-3 lir piyasadan her yerde y parça bulabilirsin hille servise gerek yok halı emicisi 5-6 lir boruları 2 lir sıprel borusu 7 lir bundan iyi süpürge bulamazsın boya yapar lastik şişirir demiyorum saygılar

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri