Elektrikli Süpürge Halı Yıkama Tamir Bakımı

Mesut

Onursal Üye
Onursal Üye
Elektrikli Süpürge Halı Yıkama Tamir Bakımı

Elektrikli Süpürgem çalışmıyor / çekmiyor; servis çağırmadan aramadan evvel ne yapmam gerekir.

* Elektrikli Süpürge üzerindeki kontrol lambalarından cihaza elektrik gelip gelmediğini kontrol edin,
* Elektrikli Süpürge açma kapama elektrik anahtarlarını açık konuma getiriniz.
* Elektrikli Süpürge sigortası atmış olabilir, kontrol ediniz.
* Elektrikli Süpürge enerji giriş fişi, prize tam oturmamış olabilir, kontrol ediniz.
* Elektrikli Süpürge toz torbası veya üzerindeki filtreler dolmuş olabilir, kontrol ediniz.
* Elektrikli süpürgenin hortum ve benzeri emici aksamlarındaki delinme, yırtılma ve benzeri (hava ayar klapelerinin açık kalması) emiş eksikliğine neden olacaktır. Lütfen Kontrol ediniz.
* Elektrikli süpürge üzerindeki emiş ayar reosta ve düğmelerinin yeterince açılmış olduğunu iyice kontrol ediniz.
* Elektrikli Süpürgeler; direkt olarak insan sağlığı ile alakalı cihazlar olduğundan düzenli periyotlarla temzilenmeli ve dezenfekte edilmeli, Dezenfektasyon işlemi tercihen OZONLAMA yöntemi ile veya uygun dezenfektanlar ile yapılmalıdır.
* Dezenfekte işlemini; işinin ehli ve gerçek OZON üreten cihazlarla OZONLAMA yöntemi ile yaptırmanız SAĞLIĞINIZ AÇISINDAN ÇOK ÖNEMLİDİR:

Alınıdır: www.tamircimerkezi.com

rowenta 1600 wat elektrik süpürgemdeki arıza düğmesine bastığınızda çalışıyor fakat kömürlerin birtanesinden aşırı derecede kıvılcım çıkıyor ve koku yapıyor kömürlerin yerlerini değiştirdim fakat sonuç alamadım yardım ederseniz sevinirim teşekkürler

* Elektrikli Süpürge üzerindeki kontrol lambalarından cihaza elektrik gelip gelmediğini kontrol edin,
* Elektrikli Süpürge açma kapama elektrik anahtarlarını açık konuma getiriniz.
* Elektrikli Süpürge sigortası atmış olabilir, kontrol ediniz.
* Elektrikli Süpürge enerji giriş fişi, prize tam oturmamış olabilir, kontrol ediniz.
* Elektrikli Süpürge toz torbası veya üzerindeki filtreler dolmuş olabilir, kontrol ediniz.
* Elektrikli süpürgenin hortum ve benzeri emici aksamlarındaki delinme, yırtılma ve benzeri (hava ayar klapelerinin açık kalması) emiş eksikliğine neden olacaktır. Lütfen Kontrol ediniz.
* Elektrikli süpürge üzerindeki emiş ayar reosta ve düğmelerinin yeterince açılmış olduğunu iyice kontrol ediniz.
* Elektrikli Süpürgeler; direkt olarak insan sağlığı ile alakalı cihazlar olduğundan düzenli periyotlarla temzilenmeli ve dezenfekte edilmeli, Dezenfektasyon işlemi tercihen OZONLAMA yöntemi ile veya uygun dezenfektanlar ile yapılmalıdır.
* Dezenfekte işlemini; işinin ehli ve gerçek OZON üreten cihazlarla OZONLAMA yöntemi ile yaptırmanız SAĞLIĞINIZ AÇISINDAN ÇOK ÖNEMLİDİR:

baskı yayları aynımı bakalım yayları değiştir kıvılcım tekrarlayacakmı

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri