Elektrikle İlgili Komik Sözler

yusufan

Üye
Selamın Aleyküm bana elektrikle ilgili komik sözler lazım bulabilir misiniz?
Uydura bilir misiniz?

mesela 220 süründürür 320 öldürür gibi vs.

Beni çekemeyenler anten taksın. :D
Bu arada konuyla pek alakası yok ama acaba gerçekten elektrikçilerin hep kızı mı oluyor ya. Benim de 4 ay sonra bir kızım olacak. Eğer böyle bir durum varsa "bir tane daha yapayım belki erkek olur" demiyecem. :D İşin şakası trafolarla ve og-yg ile haşır-neşir olup erkek çocuğu olan varmı. :)

bizim labaratuvarda çalışanların genelde kızları oluyor. erkek istiyorsan kendini iyice topraklamalısın
------------------
faz gelecek yerden nötür esirgenmez

Son düzenleme:
Beni çekemeyenler anten taksın. :D
Bu arada konuyla pek alakası yok ama acaba gerçekten elektrikçilerin hep kızı mı oluyor ya. Benim de 4 ay sonra bir kızım olacak. Eğer böyle bir durum varsa "bir tane daha yapayım belki erkek olur" demiyecem. :D İşin şakası trafolarla ve og-yg ile haşır-neşir olup erkek çocuğu olan varmı. :)

2 senelik evliyim. 1 yasinda kizim var. esim hamile ve gelen bebis de kiz. meslegim acaba ne sizce :p:D

Y.G ile fazla işim olmadı ama yaklaşık 9 sene yüksek frekanslı boru kaynak makinalarının çalıştığı fabrikadaydım.Çalışma frekansımız 400 kHz çalışma voltajı 15000 V D.C idi.
Şu anda rabbim bana bağışlarsa 9 yaşında bir kızım 4 yaşında bir oğlum var.
Okulda bize de demişlerdi yüksek frekasnın ve yüksek gerilimle uğraşanların çocuklarının genelde kız olduğunu ama şimdi yüksek frekans her yerde örneğin cep telefonları baz istasyonları uydulardan gelen sinyaller v.b.
Pek bir doğruluğu yok sanırım ama tecrübelerimle şunu söyleyebilirim.Evladın kız yada erkek olması o kadar önemli değil en önemlisi sağlıklı ve hayırlı bir evlat olması.Kıza yada erkeğe takılmayalım bence.

Merak etmeyin her meslek dalı için aynı şey söylenir. Millette erkek değil de kız çocuğu merakı olsaydı bu seferde tersi yayılırdı söylenti olarak. Benim 1 kız 1 erkek evladım var. 16 yıldır da elektrikle içiçeyim

Yola devam :D

Benim babam.Maaşallah 3 tane erkek çocuğu var.Birine(bana) da kendi mesleğini verdi.:)

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri