Elektrik ve elektriksel devre şemaları, cihaz bağlantıları, ürün tanıtımları Vb.

NetLobi

Üye
Merhaba arkadaşlar, blogger alt yapılı ( Google alt yapısında barındırılan ) www.elektrikte.com sayfamda elektrik- elektronik ve teknoloji ile ilgili konularda makaleler, devre şemaları ve akla gelebilecek her konuda yayın içerikleri oluşturuyorum. Sitenin bana şuanda maddi bir getirisi yok. Kaliteli içerik oluşturabilecek, makale- devre şemaları vb. akla gelebilecek her konuda benimle beraber yazar olarak içerik oluşturabilecek arkadaşlar arıyorum. ( Hobi olarak )
Not: Yazar olarak düşünmeyen meslektaşlarımız da www.elektrikte.com sitesine girerek, konu altlarına sayfanın gelişimi açısından yorum bırakır ve siteyi ziyaret etmeyi ihmal etmezlerse çok makbule geçer. Sevgi ve saygılarımla.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri