elektrik tesisat proje çizimi

Valla kotalı internet için bir çözümümüz yok üzgünüm .........

Ben kendim askerden geldikten sonra autocad öğreneyim vaktim çok dedim ; bir bilgisayar ; bir tuğla gibi autocad kitabı ; bir crackli autocad 2004 buldum ; önüme açtım bilgisayarı ; elimede aldım kitabı ; iki boyutlu çizimleri bile bırak ; üç boyutlu çizimleri bile öğrendim kitapdan takip ederek ; o kadar korkulacak bir şey yok ; ama elektrik çizimlerinde kullanmak pek de kolay olmuyor autocad electrical ı saymazsak ; ben kendim normal auocad i elektrik çizimlerinde kullanıyorum ; ama sembolleri falan sıfırdan üretiyorum ; baya yorucu oluyor.......

fakat tesisat proje çizimi keşif metraj üzerine sıfır denecek kadar bilgi sahibiyim bu konuda eğitim cd si ve kitap aramaktayım
Dediğin için kitap önerimiz oldu arkadaşım.

Ayrıca proje çizimi için internet lazım değil , Atocad veya Briscad veya bedava bir çizim programı yeter.

Bunu temin ettikten sonra eline bir kitap alacaksın programın işine yarayacak işini yapabilecek kapasitede öğreneceksin , sonra projeleri bu bilgilerinle oluşturacaksın.

Arkadaşım kusura bakmada ya biz anlamıyoruz yada sen ne demek istediğini anlatamıyorsun?

Hocam en açık ifadesi ile autocad ile aydınlatma ve ic tesisat projesi cizmek ve bu alanda kendimi geliştirmek istiyorum bunun icin bu alanda anlatilan egitim videolarini ve autocad programini cd ile gonderebilecek bi arkadas ariyorum yalniz gorsel egitim youtube de olan bi kaç tane ne anlattigi belli olmayan video olmasin hepsi bu.

arkadaşlar günlerdir araştırma yapıyorum ama hiçbişey bulamadım bukadar sıkıntılı bir mevzumu,bu konuda yardımcı olabilecek kimse yokmu ,autocad ile aydınlatma iç tesisat projesi çizimi üzerine kendimi geliştirmek istiyorum, eğitim videoları arıyorum bütün mesele bu ,bunun için ücret te ödeyebileceğimi söylüyorum yeterki işimi görsün ,yardımcı olabilecek hiç mi kimse yok bu memlekette benmi bulamıyorum anlamadım lütfen bilenler desteklerini esirgemesin.

günlerdir arıyorum fakat autocad ile bütün çizimler mevcut iken elektrik tesisat projesi çizimi üzerine hiçbir video falan yok bu kadar sığ bir konu olmasa gerek niye bilenler bu konuda yardım etmekten kaçınıyor anlamış değilim !

autocad ile elektrik tesisat çizim videosu biraz zor bulursun. sen autocad'i öğreneceksin ondan sonrası tamamen yaratıcılığına kalıyor. daha önce çizilmiş elektrik tesisat projelerinin dwg dosyalarını bulup inceleyebilirsin.

internet üzerinde bir sürü autocad eğitim setleri var. bir internet kafeye gidip en fazla 3 saatte indirebilirsin

3 saat internet kafe ücreti 3tl, birde cd ye yazdırsan 1 tl, birde çay içsen 1tl, toplamda 5 tl masrafın olur.

autocad ile elektrik tesisat çizim videosu biraz zor bulursun. sen autocad'i öğreneceksin ondan sonrası tamamen yaratıcılığına kalıyor. daha önce çizilmiş elektrik tesisat projelerinin dwg dosyalarını bulup inceleyebilirsin.

internet üzerinde bir sürü autocad eğitim setleri var. bir internet kafeye gidip en fazla 3 saatte indirebilirsin

3 saat internet kafe ücreti 3tl, birde cd ye yazdırsan 1 tl, birde çay içsen 1tl, toplamda 5 tl masrafın olur.

niye bukadar zor bulunduğunu anlamadım işte daha önce paylaşılan linkler hep ölü ve bunu paylaşan veya indirenlerden kimse çıkıp geri yükleyeyim falan demiyor ! sadece autocad ile mesafe katedeceğimi pek zannetmiyorum çünkü denedim daha ööncesinde yine sadece autocad eğitimi ile ilgili yetkin bildiğiniz kaynak varsa link verebilirseniz sevinirim tekrardan şansımı o şekilde deneyeyim bidaha

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri