elektrik tesisat proje çizimi

Öncelikle merhaba arkadaşlar elektrik elektronik mühendisligi uzatmalı öğrencisiyim artık uzmanlık alanı olarak elektrik proje tesisatlari taahhüt üzerine büro açmak bu alanda çalışmak olarak belirledim fakat tesisat proje çizimi keşif metraj üzerine sıfır denecek kadar bilgi sahibiyim bu konuda eğitim cd si ve kitap aramaktayım ve sıkıntı şu ki internetim kotali olduğu için buradan indirmede yapamıyorum autocad programı ile beraber eğitim cdsi ve kitap alabileceğim yer var mı veya çekip gönderebilecek arkadaş varsa ücret karşıliginda alabilirim yeterki işi ogrenebilecek kadar yeterli olsun ilgilenenlere şimdiden teşekkürler

Autocad ilgili kitap arıyorsanız kitapyurdu.com gibi sitelerden internetten sıpariş edebilirsiniz.

Öncelikle merhaba arkadaşlar elektrik elektronik mühendisligi uzatmalı öğrencisiyim artık uzmanlık alanı olarak elektrik proje tesisatlari taahhüt üzerine büro açmak bu alanda çalışmak olarak belirledim fakat tesisat proje çizimi keşif metraj üzerine sıfır denecek kadar bilgi sahibiyim bu konuda eğitim cd si ve kitap aramaktayım ve sıkıntı şu ki internetim kotali olduğu için buradan indirmede yapamıyorum autocad programı ile beraber eğitim cdsi ve kitap alabileceğim yer var mı veya çekip gönderebilecek arkadaş varsa ücret karşıliginda alabilirim yeterki işi ogrenebilecek kadar yeterli olsun ilgilenenlere şimdiden teşekkürler

megep.gov.tr den kuvvet ve aydınlatma projeleri ile ilgili döküman indirebilirsiniz. büyük kapasiteli dosyalar değil. hiç bilginiz yoksa başlamanıza yardımcı olacaktır.

İç tesisat Projeleri için EMO nun Elektrik İç tesisat ve projelendirme kitabı var EMO yayınlarından ulaşabilirsin. 15 TL

AG Şebeke ve projelendirme için ŞEhir Elektrik Dağıtım Projeleri Birol YILMAZ 100 TL

YG Enerji Nakil Hatları Projelendirme Atilla YUNUSOĞLU 120 TL

AG Elektrik Şebekesi Proje Atilla YUNUSOĞLU 60 TL

Elektrobank Zafer ÜRGÜPLÜ 75 TL

Bunlara pahalı deyipte almamazlık etme çünkü vereceğin en fazla 500 TL sana binlikler kazandırır.
BU kitapları al.Bu kitaplarda aklına gelebilecek tüm projelendirme ve teknik detaylara ulaşırsın.Autocad 2007 veya Briscad veya ücretsiz çizim programlarından birini kullanabilirsin.Zaten tüm projelerde sana lazım olacak herşey internette var olmadı kendin çizersin.

Keşif metraj vs. gibi işler deneyim kazanılarak yapılır.Kitaptan ordan burdan edinebileceğin çok fazla bir şey yok.
Şantiyecilik yaşamadan öğrenebileceğin birşey değildir.

arkadaşlar teoriden çok pratik için görsel eğitim cdleri lazım yani teorik olarak az bişeyler var tabiki ve kitaplarla çizim konusunda kendimi geliştirmem mümkün mü ?

ayrıca ben çizim üzerine kendimi geliştirmek için eğitim cd si istemişim elektrobank veya megep önerilecek kadar zayıf değilim ve anlamadığım bunların çizimle ne ilgisi var lütfen tekrardan söyleyeyim autocad üzerinde proje çizimi, proje okuma keşif metraj gibi konularda kendimi geliştirebileceğim eğitim cd leri falan lazım ,internet kotam az olduğundan buradan da ne autocad indirebiliyorum nede görsel eğitimleri bunları alabileceğim veya toparlayıp gönderebilecek bi arkadaş yokmu? ilgilenenlere şimdiden teşekkürler

koca sitede yokmu bi yardım edecek çok zor değil istediklerim sadece autocad elektrik tesisat proje çizimi için bi görsel eğitim seti tavsiyesi ,zayıf akım aydınlatma projesi yani bu kadar zor olmasa gerek birileri yardım edemz mi artık

koca sitede yokmu bi yardım edecek çok zor değil istediklerim sadece autocad elektrik tesisat proje çizimi için bi görsel eğitim seti tavsiyesi ,zayıf akım aydınlatma projesi yani bu kadar zor olmasa gerek birileri yardım edemz mi artık
Canım arkadaşım güzel kardeşim youtube diye güzide bir site var yaz oraya autocad sana yedi ceddini bulsun ; illa herşeyin kuş gibi ağzına düşmesini mi bekliyorsun...........

Canım arkadaşım güzel kardeşim youtube diye güzide bir site var yaz oraya autocad sana yedi ceddini bulsun ; illa herşeyin kuş gibi ağzına düşmesini mi bekliyorsun...........

okadarını bende biliyorum kardeşim ilk mesajda yazmıştım internetim kotalı diye ayrıca dediğin gibi yedi ceddini değil sadece 1 tanesini buldum 5er dakikalık 4-5 videodan oluşuyor oda benim gibi yeni başlayacak olanlar için hiçte anlaşılır değil

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri