Elektrik Teknisyeni Maaşı

Arkadaslar merak ediyorum. Özel güçlü kaliteli yatırımı kuvvetli olan bir firmada teknisyen olarak işe girersek ilk aylarda sonraki aylarda 2 sene sonra aldığı ücret yani maaş olarak ne olabilir.Cok merak ediyorum .

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yokmu teknisyen olarak çalışan veya bilgisi olan arkadaslar

Son düzenleme:
Peki dostum seneden seneye değişen nedir acaba.Neden direk 2500 başlamıyor veya 1500 olup öyle devam etmiyor.Epeyce bir değişme var.Neden merak ediyorum.

Bizden başka teknisyen yokmu arkadaslar özel firmada görev yapan teknisyen arıyorum :)

Kayseride özel bir firmada elektirik teknisyeniyim kompanzasyanda uzmanım 12 senedir asgeri ücretten 30 lira fazla alıyorum

özel sektörde teknisyen tekniker gibi pozisyonların olduğunu görmedim varsada çok azdır. Özel sektör yaka rengi ayrımı yapar ya beyazsındır ya mavi bir elektrik öğretmeni Bakım kadrsunda mavi yaka olarak çalışırken üretimde bir bölümün şefi ortaokul mezunu olabiliyor mezuniyetlede alakalı bir durum değil yakanın rengi mavi oalcaksa ya üretim operatörüsündür ya bakım operatörü ustabaşılık kalkarken yerine formenlik gelmiştir. Ücret ise tamamen senin kendini yetiştirip pazarlamanla alakalı bir durum.

Forum istatistikleri

Konular
128,132
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri