Elektrik Teknikerleri Odası

osmosis

Üye
tüm meslektaşlarıma selamlar,

ben elektrik teknikeriyim aydında ikamet ediyorum, elektrik teknikerleri odasına kaydolmalıyım ? oda ya kayıt olmanın ne gibi faydaları vardır yada forumda aydın elektrik teknikerleri odasından birileri varmıdır? yardımcı olursanız sevinirim.

Sn osmasis Elek.Tkn.Öğrt.Elek.Teknk.Elekt.Tkny grubunu kapsayan Fen adamları çatısı altında bulunan Meslek Odalarıdır.Gerekli bilgileri bölgeniz meslek odasından temin edebilirsiniz.Saygılarımla.
AYDIN MERKEZ 0256,231,07,72--73
AYDIN SÖKE 0256,518,09,32
AYDIN NAZİLLİ 0256,315,01,57

teşekkür ederim sayın coşkun emre. aslında asıl öğrenmek istediğim bu kuruluşların biz teknikerlere ne gibi faydalar sağladığıdır. yaklaşık on yıldır elektrik sektöründe çalışıyorum fakat bir tekniker olarak teknikerler odasına üye olmalıyım olursam ne gibi avantajları olur gibi kafam da sorular var biraz bilgi istedim o yüzden bu başlığı açmak istedim.. oda ya kayıtlı arkadaşlarda görüşlerini yazıp yardımcı olurlarsa sevinirim.

Son düzenleme:
30kW'a kadar olan elektrik projelerine imza atabilirsiniz odaya kayıt yaptırırsanız.
Sedece oda kaydıyla bitmiyor iş. Vergi dairesine, esnaf sicilede kayıt yaptırmalısınız tüm haklardan yararlanabilmek için.
Tabi bunların bedeli olan yıllık aidatları yatırmalısınız da.

Son düzenleme:
anladım, proje çizmediğim için o halde şimdilik üye olmaya gerek yok. teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba bende endüstriyel otomasyon myo mezunuyum liseyide elektrik bölümünde okudum
belkide soru abest oluyordur bilmiyorum kusura bakmayın teknikerler odasından 30kw projeye imza yetkisi alabilirmiyim ?

Arkadaşlar merhaba
Teknikerler Birliği İstanbul Şubesi Organizesinde 2010 Ocak ayında tarihi katılmak isteyenlere bildirilecek olan Federal Elektrik tarafından Kompanzasyon semineri verilecektir katılmak isteyenler [email protected] adresinden veya 0212 6545485 - 0554 9751324 den ulaşabilirler.

Sn osmasis Elek.Tkn.Öğrt.Elek.Teknk.Elekt.Tkny grubunu kapsayan Fen adamları çatısı altında bulunan Meslek Odalarıdır.Gerekli bilgileri bölgeniz meslek odasından temin edebilirsiniz.Saygılarımla.
AYDIN MERKEZ 0256,231,07,72--73
AYDIN SÖKE 0256,518,09,32
AYDIN NAZİLLİ 0256,315,01,57

Sayın Arkadaşım merhaba
Türkiyede teknikerler odası daha resmi olarak kurulmadı. Ama kurulması için Teknikerler Birliği merkez Ankara ve bağlı şubeleri hızlı bir şekilde çalışıyor. Sizden istediğimiz siz ve arkadaşlarınız bu birliğe katılın ve destek verin. Bu odanın kurulmasını isteyecek olan en önemli grup eletrik teknikerleridir.
[email protected] veya google dan teknikerler birliği olarak girin ve bizi tanıyın. Selamlar.
Ahmet ŞENTÜRK
Teknikerler Birliği İstanbul Şube Başkanı
Tel 0212 6545485 - 0554 9751324

Merhaba arkadaşlar. Teknik Eğitim Fakültesi mezunuyum. 50 kw imza yetkimizi olduğunu biliyorum ama biz hangi odaya kayıt olursak bu hakkı kullanabileceğiz? Aynı zamanda da teknikerim. (MYO mezunu)

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,923
Son üye
BilgeKaganInce22

Yeni konular

Geri