elektrik tasarruf cihazı hakkında görüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

thsn

Üye
arkadaşlar bugün bana telefonla ulaşan bir firma bright use x5 diye bir cihaz ile evdeki elektrikte tasarruf sağlayacağımı söyledi, bu cihazı kullanan veya hakkında bilgisi olan arkadaşlar acaba böyle bir şeyin evde tasarruf sağlaması mümkün mü ?

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
arkadaşlar bugün bana telefonla ulaşan bir firma bright use x5 diye bir cihaz ile evdeki elektrikte tasarruf sağlayacağımı söyledi, bu cihazı kullanan veya hakkında bilgisi olan arkadaşlar acaba böyle bir şeyin evde tasarruf sağlaması mümkün mü ?
Arkadaşım benzer telefon banada geldi,pazarlamacılar hangi ürünü pazarlıyorlarsa resmi bir hava estirmek için ilgili bakanlık (enerji bakanlığı veya eğitim seti ise Milli eğitim bak. gibi)ismini ağızlarında yuvarlayıp işe ciddiyet katıyorlar :) bu vebenzeri yaklaşımlar kişide güven oluşturuyor ! bu vb. şeylerin haricinde işin teknik boyutuda tam bir fiyasko.Çevremizde bu cihazdan alan kullanan ve memnun olmayan bir çok tanıdığım var .Bir arkadaşım bu işin pazarlamasına girecekti ikaz ettim vaz geçirdim.Kesinlikle kabul etmeyin
[h=2]1. Energy Saver Kandırmacası... (Elektrik Tasarruf Cihazı Dolandırıcılığı) http://www.youtube.com/watch?v=5ecJth-X0o41. bu link ile alakalı sitede yorumlar mevcuttur veya direk linke de bakabilirsiniz.[/h]

bana sms gelir
tasarruf cihazı ve rolex marka saat kazandınız der. 3 ayda 1 periyodik olarak gelir.
yedek talihli yokmuş.

Bu cihaz için benide pazarlamacılar aramıştı, bana mantıklı gelmediği için almadım. En iyi elektrik tasarrufu 3 tarifeli hatlarda, 22:00' dan sonra sağlanıyor, bunu sağlayabilmek daha mantıklı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri