Elektrik Tüketiminde 3 Kat Artış

Bu fatura ve endekslere gore harcamaniz kW olarak ikiye katlanmış. Kullanim alışkanlığınız ayni ise dairenizde kaçak olma olasılığı var. Ama bu buyuk bir kaçak.

Söylenen yöntemleri takip etmenizi öneririm..

Dairedeki tüm prizlerdeki elektrikli cihazlari sökün. Dairede enerji harcayan bir cihaz kalmasın. Sayacinizi kontrol edin. Sayacta led ışık yanıp sönüyor mu?

Birde sayaç bozuk olma olasılığı da var. Dairede gücü belli bir cihaz çalıştırıp endeks ona göre mi artıyor yoksa daha hızlı mi kontrol etmeniz yada ettirmeyiz gerekli.

Yer Antalya mi?

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
iki fatura aynı dairenin faturasi ise Sayaç lar farklı marka ve numaralar sayac değişmiş oluyor .
Değişmiş sayacin ve yeni sayacin endexleri birleştirilmiş faturası olabilir.
Dağıtım şirketi ya ayrı ayrı fatura düzenlemesi yada uyarı yazısı yazması gerekir ki bilinmesi?

iki fatura aynı dairenin faturasi ise Sayaç lar farklı marka ve numaralar sayac değişmiş oluyor .
Değişmiş sayacin ve yeni sayacin endexleri birleştirilmiş faturası olabilir.
Dağıtım şirketi ya ayrı ayrı fatura düzenlemesi yada uyarı yazısı yazması gerekir ki bilinmesi?
iki fatura farklı dairelerin, biri eski evdeki benzer dönem diğeri yeni evdeki. aşırı tüketim nedeniyle bedaşa başvurduk saati alıp test yaptılar normal dediler, dediğiniz diğer işlemleri deneyeceğim.

Forum istatistikleri

Konular
127,969
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri