elektrik servis sistemleri ders notu

suskun16

Üye
arkadaşlar acil tamamlayıcı elketrik servis sistemleri ders notları lazım yardımcı olur musunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik servis sistemleri derken?
Üniversite düzeyi mi?

üni 2 yıllık okuyorum. arkadaşlar acil tamamlayıcı elketrik servis sistemleri ders notları lazım yardımcı olur musunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende var ama upload yapmam için bana yol göstermelisin?

Bende var ama upload yapmam için bana yol göstermelisin?
defter sayfalarını tarayıcıdan geçir resim olarak kaydet bir klasörde topla Rapid Share gir upload et sayfadaki linki buraya cevap olarak yapıştır...

defter sayfalarını tarayıcıdan geçir resim olarak kaydet bir klasörde topla Rapid Share gir upload et sayfadaki linki buraya cevap olarak yapıştır...

Baglantı kesiliyor.Bunun yanı sıra dosya 210mb,200mb ta kadar upload yapılabiliyor anladıgım kadarıyla,4 shared de yüklemek için üye olmak zorunlulugu varmı?Bunun dışında başka upload yapabilecegim siteler mevcutmu?

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,903
Son üye
furoz6868

Yeni konular

Geri