Elektrik Sayacının Süzme Sayaç Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

dbmaster

Üye
Selamlar bir iş hanından dukkan kıraladım elektrık saatı dukkanın ıcerısınde, butun dukkanların ıcerısınde. Ancak sedaş ın yeşil muhuru var saatte ! Süzme sayaçmıdır ? Bunu nasıl anlarım ve elektırık var dukkanda

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Selamlar bir iş hanından dukkan kıraladım elektrık saatı dukkanın ıcerısınde, butun dukkanların ıcerısınde. Ancak sedaş ın yeşil muhuru var saatte ! Süzme sayaçmıdır ? Bunu nasıl anlarım ve elektırık var dukkanda

Yeşil mühür abone sayacı olduğunu gösterir. Dükkanı kiraladığınız kişiyle görüşün geçmişe ait borç çıkması kuvvetle muhtemel. Kapama+açma işlemi gerekir.

Size gelen faturada sayaç no ,abone no gibi bilgiler mevcut değilmi?

Demekki teknik adam olmak için önce adam olmak gerekmiyor imiş!

Demek ki yazı yazarken komik durumlara düşmemek için 2 kere düşünmek gerekiyor imiş !
Doğru söyleyeni kimse sevmez zaten bizim memlekette ! hemen hakarete başlarlar sizin yaptığınız gibi...
Kontrol mühendisi olduğum için bu durumu çok sık yaşıyorum!

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,120
Kullanıcılar
449,825
Son üye
yasargokdemir

Yeni konular

Geri