Elektrik projesi okuma yardım

bu tarz projeler nasıl okunur hatlar nasıl takip edilmedi nerden nereye ne gliyor nasıl takip edilmeli.bilen abilerim kardeşlerimden yardım bekliyorum

Ekli dosyalar

• IMG_4793.JPG
    IMG_4793.JPG
    326.9 KB · Görüntüleme: 108
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
..sembol listesinden neyin ne olduğunu bilmek gerekir..sistemi bileceksin..

Hıdrolık sıstem şeması, tek tek elmanları ögrenmenız gerekır. Bırde sıstem çalışmasını..
Mesela, bu, 176 bar lık bir hıdrolık sıstem, cekvalf, giltre, akış ayarlayıcı, çift bobinli ventil, el ventili gibi malzemeler var, Buradan anlatmakla olmaz, hıdrolık sıstem şemalarını ınceleyın, ve bu sistemde çalışmış arkadaşlarla çokca beraber olun.

Son düzenleme:
Hıdrolık sıstem şeması, tek tek elmanları ögrenmenız gerekır. Bırde sıstem çalışmasını..
Mesela, bu, 176 bar lık bir hıdrolık sıstem, cekvalf, giltre, akış ayarlayıcı, çift bobinli ventil, el ventili gibi malzemeler var, Buradan anlatmakla olmaz, hıdrolık sıstem şemalarını ınceleyın, ve bu sistemde çalışmış arkadaşlarla çokca beraber olun.
öncelikle teşekkür ederim cevap verdiğiniz için.şuan Bakım onarım mühendisi olarak çalışmaktayım yeni mezun oldum sembolleri çoğunu biliyorum ama bu tarz projelerde takip nasıl yapılır bilmiyorum nerden nereye hattın gitti ne neyi tetikledi gibi bunları nasıl öğrenebilirim ?

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri