Elektrik projesi okuma yardım

bu tarz projeler nasıl okunur hatlar nasıl takip edilmedi nerden nereye ne gliyor nasıl takip edilmeli.bilen abilerim kardeşlerimden yardım bekliyorum

Ekli dosyalar

• 326.9 KB Görüntüleme: 23

elek

Paylaşımcı üye
..sembol listesinden neyin ne olduğunu bilmek gerekir..sistemi bileceksin..

zeybek

Onursal Üye
Onursal Üye
Hıdrolık sıstem şeması, tek tek elmanları ögrenmenız gerekır. Bırde sıstem çalışmasını..
Mesela, bu, 176 bar lık bir hıdrolık sıstem, cekvalf, giltre, akış ayarlayıcı, çift bobinli ventil, el ventili gibi malzemeler var, Buradan anlatmakla olmaz, hıdrolık sıstem şemalarını ınceleyın, ve bu sistemde çalışmış arkadaşlarla çokca beraber olun.

Son düzenleme:
Konu Sah
arduinonano
Hıdrolık sıstem şeması, tek tek elmanları ögrenmenız gerekır. Bırde sıstem çalışmasını..
Mesela, bu, 176 bar lık bir hıdrolık sıstem, cekvalf, giltre, akış ayarlayıcı, çift bobinli ventil, el ventili gibi malzemeler var, Buradan anlatmakla olmaz, hıdrolık sıstem şemalarını ınceleyın, ve bu sistemde çalışmış arkadaşlarla çokca beraber olun.
öncelikle teşekkür ederim cevap verdiğiniz için.şuan bakım onarım mühendisi olarak çalışmaktayım yeni mezun oldum sembolleri çoğunu biliyorum ama bu tarz projelerde takip nasıl yapılır bilmiyorum nerden nereye hattın gitti ne neyi tetikledi gibi bunları nasıl öğrenebilirim ?

Sponsor Bağlantı

Forum istatistikleri

Konular
105,544
Kullanıcılar
392,306
Son üye
kadir126

Yeni konular