Elektrik Proje Staj Defteri

yardımcı oldugunuz icin tesekkür ederim. :)

Bir elektrik projesi üzerine yazılacak o kadar çok şey var ki 20 değil 220 sayfa yetmez. Proje çiziminde bilinmesi gereken yönetmeliklerin önemli maddeleri (Elektrik iç tesisleri proje hazırlama yönetmeliğinde yazan bilinmesi gereken maddeler), Elektrik projesinde neler olmalı, antet mesela nasıl oluşturulur neler yazar, vaziyet planı mesela nasıl olmalı, icmal tablosu nasıl oluşturulur hangi bilgiler vardır, aydınlatma hesabı mesela, tek hat şeması nasıl oluşturulur, sembol listesi (legand) mesela, gerilim düşümü,akım kontrolü, kesit tayini nasıl yapılır, Proje onayı nasıl alınır, ekinde istenen evraklar nelerdir, sonu gelmez bu listenin kolay kolay...

Nettede bu konuyla ilgili sonsuz bilgi var; mesela

https://www.kontrolkalemi.com/forum...k-tesisat-projesi-Çizimi-adına-her-Şey.29564/

https://www.kontrolkalemi.com/forum/konu/autocad-ile-elektrik-projeleri-nasıl-çizilir.29562/

Tşk Ederim benim de çok işime yaradı!

Kardeş staj defterini upload edeyim demişsin acaba yükleyebilir misin siteye

proje staj defteri yazmam gerek lütfen elinde olan varsa bana msj atsın

arkadaslar myo elektrik programı bölümü staj dosyası lazım ACİLLLLL lütfen yardımcı olurmusunuz

arkadaş elektrik dolu elektrik staj defterine ihtiyacım vr yardımcı olur musunuz?

yav defter defter staj defteri yokmu gardaş la

arkadaşlar tedaşta 30 günlük staj lazım yardımcı olursanız cok sevinirim

arkadaşlar proje çizimi uzerıne ozel bı sırkette staj yapıyorum 35 ıs gunu ve ne yazacagımı bılmıyrum :) lutfen daha once boyle yerlerde staj yapan ve elınde ornek olan paylasabılırmı cok cok makkbule gecer :)

arkadaslar ben elektrik elektronik müh 2. sınıf öğrencisiyim yapı denetimde staj yapıyorum daha doğrusu yapamıyorum çünkü mühendisim okulda öğrendiklerimin proje yapmam için yeterli olmadığını düsünüyor gelmene gerek yok dedi yani staj naylon oldu staj dosyasını nasıl dolduracağım hakkında en ufak fikrim yok burada staj yapmıs birileri varsa bana staj dosyası ile ilgili yardımcı olabilirmi simdiden teşekkürler.

Forum istatistikleri

Konular
128,123
Kullanıcılar
449,827
Son üye
kontrol31

Yeni konular

Geri