Elektrik Proje Eğitimi

elk212

Üye
Proje teknik hesaplamaları konusunda bilgili, ücret karşılığı şahsi teknik bilgi eğitimi verecek birini aramaktayım.

Proje eğitimi vermiyorum, elektrik proje teknik hesaplamalarında bana ücret karşılığı uygulanmış projeler üzerinden bilgi verebilecek tecrübeli birini arıyorum.

Burada bilgi bedava veriliyor..soru cevap derken bizde bilgimizi arttırırız.
yine de kurs gibi birşey olsun derseniz onada saygımız var tabii..

Burada bilgi bedava veriliyor..soru cevap derken bizde bilgimizi arttırırız.
yine de kurs gibi birşey olsun derseniz onada saygımız var tabii..

Teşekkür ederim, ama benim aradığım teknik bilgiler nette pek paylaşılmayan, EMO'nun basit mesleki eğitimlerinde pek değinilmeyen bilgiler.

İlgilenenlerin ellerinde ilgili konularda referans, uygulaması yapılmış proje örneklerinin de olmasını tercih ederim. Mesajla benimle iletişime geçip, ilgilendiğim konuları öğrenebilirsiniz. Ücreti de konuşuruz.

seviye nedir mühendislik seviyesinde mi yoksa tekniker teknisyen seviyesinde mi? siz nesiniz mesela?

bence bazı soruları foruma sorarak başlayabiliriz, neden olmasın?

Sıfırdan proje eğitimi aramıyorum, bu ve benzer forumları da zaten aradım. Paylaşımcıların nereye kadar bilgi paylaştıklarını, nereden sonra bilgi paylaşmadıklarını da aşağı yukarı biliyorum.

Merhaba.
Daha sağlam öğrenim olması için bir elektrik ustasının yada mühendislik ofislerine giderek eğitim-bilgi almanızı öneririm. Saygılarımla...

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri