Elektrik Proje Çizimi Hakkında Staj Defteri

baran128

Üye
Merhaba arkadaşlar elektrik proje çizimi hakkında staj defterine ihtiyacım var halihazırda elinde olan paylaşabilirse çok sevinirim biraz aciliyeti var.

Merhaba arkadaşlar elektrik proje çizimi hakkında staj defterine ihtiyacım var halihazırda elinde olan paylaşabilirse çok sevinirim biraz aciliyeti var.

Aradigin kaynagi atasmanda yukledim. Umarim isine yarar, baska kaynaklara ihtiyacin olursa yardimci olmaya calisacagim ya da anlamadigin bir konu olursa seve seve cevap yazarim. Iyi Calismalar, kendine iyi bak...

Ekli dosyalar

• elektrik müh staj raporu 18 günlük - Öztürk mühendislik - 2 ri.rar
    353.3 KB · Görüntüleme: 1,229
Aradigin kaynagi atasmanda yukledim. Umarim isine yarar, baska kaynaklara ihtiyacin olursa yardimci olmaya calisacagim ya da anlamadigin bir konu olursa seve seve cevap yazarim. Iyi Calismalar, kendine iyi bak...
Teşekkürler ilginiz için. Daha önce denk gelmiştim bu staj raporuna ama genel olarak yapılan projeler anlatıldığı için çok işime yarayacağını düşünmedim benim yaptığım böyle bir proje yok çünkü. Daha çok ofis işleri teknik bilgi ağırlıklı bir rapor hazırlamam gerekiyor. İyi günler.

Teşekkürler ilginiz için. Daha önce denk gelmiştim bu staj raporuna ama genel olarak yapılan projeler anlatıldığı için çok işime yarayacağını düşünmedim benim yaptığım böyle bir proje yok çünkü. Daha çok ofis işleri teknik bilgi ağırlıklı bir rapor hazırlamam gerekiyor. İyi günler.

Ofisde neler yaptigin ile ilgili daha aciklayici bilgi verirsen yardimci olmaya calisacagim... Bir de staj yaptigin firma musavirlik firmasi mi , degilse ne cesit hizmet vermektedir belirtirsen daha iyi anlayacagim...

Ofisde neler yaptigin ile ilgili daha aciklayici bilgi verirsen yardimci olmaya calisacagim... Bir de staj yaptigin firma musavirlik firmasi mi , degilse ne cesit hizmet vermektedir belirtirsen daha iyi anlayacagim...
Naylon staj yapıyorum ben o yüzden zaten hazırlayamadım staj raporumu ne yapacağımı bilmediğim için

Naylon staj yapıyorum ben o yüzden zaten hazırlayamadım staj raporumu ne yapacağımı bilmediğim için

Naylon staji neden tercih ettiniz siz ? Su anda Naylon stajinizi onaylayacak firma var mi peki ? Naylon staj sureniz ne kadardir , mesela 4 haftalik , 6 haftalik ? Cevap verirseniz sorularima yardimci olmaya calisacagim...

Daha önce bulduğum staj yerine ulaşımım imkansız hale geldi bu şekilde yapmak zorunda kaldım. 4 haftalık stajım bir mühendis yanında elektrik projeleri üzerine.

Daha önce bulduğum staj yerine ulaşımım imkansız hale geldi bu şekilde yapmak zorunda kaldım. 4 haftalık stajım bir mühendis yanında elektrik projeleri üzerine.

Yasim senden buyuk oldugu icin oncelikle sunlari belirtmek istiyorum ; Naylon staj yapmak duruma gore degisir bu tabii fakat dogru bir tercih degildir, isden kaciyor anlami tasir, tabii sen ulasimdan dolayi tercih ettigini belirtmissin fakat yinede benim fikrime gore kabul edilemez. Stajini normal sartlarda yapsan ogrenecegin cok sey vardir, tabii bu biraz merak biraz da sana kalmis bir durum, bilgi sonsuzdur, sen ne kadar yol kat etmek istersen o kadar mesafe alirsin eger yerinde saymak istemiyorsan. Noylon staj deyince su anlam cikiyor, yapilmamis fakat yapilmis olarak gosterilen staj ki bu senin icin iyi bir referans olmaz ilerde. Tabii universitelerde staj diye bir ders konulmus, bazi ogrenciler sansli cunku tanidiklari sayesinde iyi yerlerde staj yapma firsati yakaliyor, bazilari tanidiklari olmadigi icin daha farkli yerlerde staj yapiyor. Bir de bazi ogretim gorevlilerin umursamaz davranislari mesela ogrencinin staj bulup bulmadigini sorguluyorlar mi ? Tabii biraz uzun ve derin konu burada bitirecegim.

Simdi gelelim seninle ilgili neler yapabilecegime; ozelden email adresini gonderirsen AutoCAD de elektrik projesi planlari ve elektrik projesinin nasil cizilecegi , cizilirken nelere dikkat edilmesi gerekir ? Ayrica kesif icmali nasil cikarilir gibi konularla ilgili dokuman gonderebilirim. Bunlari staj defterine ilave edersen en azindan gunu kurtarmis olursun ama hayatta hicbir zaman gunu kurtarmaya calisma , daima uzun vadeli planlar yap benden sana bir tavsiyedir sadece. Secim tabii ki senin ... Hoscakal...

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri