Elektrik Pano Montaj ve Otomasyon Teknisyeni

Firma Bilgileri

Firma Adı: Denge Kontrol Sistemleri Otomasyon Sanayi LTD. ŞTİ.

Firma Tel - Fax: 0312 394 43 82--0312 394 43 83

Firma Web Adresi: www.dengeotomasyon.com

Şehir / Ülke :ANKARA/TÜRKİYE

Firma Yetkilisi: Muhammed KIZILKAYA--0541 201 97 44

Alınacak Personel Sayısı: 1

Genel Nitelikler

* Liselerin Üniversitelerin Elektrik Teknisyenliği/Teknikerliği Bölümlerinden Mezun

* Tercihen MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,

* Tercihen E-PLAN, AUTACAD vs çizim programlarını kullanabilen veya öğrenmeye istekli bulunan,

* Tercihen Sürücü ehliyeti sahibi ve aktif sürücü olan,

* Elektrik Pano İmalat Alanında Bilgi Sahibi, Proje Okumasını Bilen, Verilen Görevleri Yerine Getirebilen,

İş Tanımı

* Verilen Projeye Göre Elektrik Pano Montajı Yapacak,

* Verilen Projeye Göre Nadiren Saha Otomasyon Cihazlarının Bağlantısını Yapacak,

* Kısa Süreli Seyahat Edebilecek,

* Yeteneklerine ve Becerisine Göre Maaş Esaslı Çalışacak.

Eplan ve autocad biliyorum. Proje çizimi konusunda dışarıdan yardımcı olabilirim.

Merhaba,
Ben seydi KULAÇ.
K.S.Ü. önlisans elektrik bölümü mezunuyum.
Gıda , atık kağıt, bakır geri dönüşüm, atık su arıtma, tesktil, pano montaj sektörlerinde montaj devreye alma ve işletmesinde çalıştım. Toplam iş tecrübem 7 yıl. Mesleğimi severek yapıyorum ve kendimi geliştirmek için sürekli yeni şeyler öğrenmek hedefimdir.
Başlangıç seviyede Tia portal, wincc smatic manager kullanmayi sahada çalışma esnasında öğrendim kadarıyla.
outocad bilgim okulda öğrendiklerimle ve nadiren çalışma alanlarinda kullandım.
Iyi denilebilecek seviyede siemens logo kullanıyorum. Yapmış olduğum projeler mevcut.
Iyi derecede office programları kullanabiliyorum. Aktif olarak ve sürekli saha da çalışabilirim. Çünkü makinalarla çalışmayı ve çözüm üretmeyi seviyorum.
Ehliyetim var aktif olarak araç kullanıyorum.
Seyyah engelim yok.
Dilerseniz irtibata geçebilir ve daha ayrıntılı görüşebiliriz.
0531 716 69 42

Son düzenleme:
Merhaba, ılanınıza cok gec basvuruyorum sncak belkı yune ıhtıyacınız vardır dıye dusundum. Uzun sure uygulama ve proje departmanlarında gorev aldım. 2d olarak autocad kullanımım cok ıyıdır, pc ve offıce programlarını kullanırım.. askerlık ılısıgım yok ve seyahat engelımde yok. Personel ıhtıyacınız var ıse gorusemek ısterım. Hoscakalın

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri