Elektrik motorlu araç projesi

Iyi aksamlar öncelikle benim elimde 2 adet hub motor Var bende elektrikli araba yapımına girdim ama bu ülkede garaj arabaların trafiğe çıkması yasak okadar parayi boşuna atma sende elektrikli 3 teker motorsiklet yap benim gibi en azindan trafiktede kullanabilirsin ama yapicam dersende sonuna kadar yardim ederim örneğin 10 kw bldc motor 125 bis aracı saatte 70 km yaptırıyo en büyük sıkıntı batarya bataryada yapıcağın aracın kac km gitmesini istiyosan ona göre hesap yapmaliyiz

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Iyi aksamlar öncelikle benim elimde 2 adet hub motor Var bende elektrikli araba yapımına girdim ama bu ülkede garaj arabaların trafiğe çıkması yasak okadar parayi boşuna atma sende elektrikli 3 teker motorsiklet yap benim gibi en azindan trafiktede kullanabilirsin ama yapicam dersende sonuna kadar yardim ederim örneğin 10 kw bldc motor 125 bis aracı saatte 70 km yaptırıyo en büyük sıkıntı batarya bataryada yapıcağın aracın kac km gitmesini istiyosan ona göre hesap yapmaliyiz
Öncelikle yorumun için teşekkürler ama ben zaten keyfi sürmekten ziyade geliştirilebilir bir proje olarak araç yapmak istiyorum 10kw bldc motor bulursan linkini atabilirmisin ?

Forum istatistikleri

Konular
128,119
Kullanıcılar
449,823
Son üye
bulday

Yeni konular

Geri