Elektrik meslek lisesi mezunu Personel alınacaktır.Avcılar-İstanbul

Fabrikamız Avcılar/İstanbul'dadır.
40 yıllık bir firmayız.

Ücret:1.100 TL+ A.G.İ= 1.200 TL
Yılda 1 zam.
Ssk+yol+mesai .

Çalışma saatleri: Pazartesi-Cuma. 08:00-18:00. Fazla çalışılırsa fazla mesaiye girer.

Yapılacak işler: Robotu kullanma,pano tesisat,elektrik arıza ve Bakım.

Kuka robotumuzu aktif olarak kullanacak , gerektiğinde arıza ve bakımlara bakacak arkadaş arıyoruz.Bilgisayar kullanmasını bilecek.Excel,word kullanabilecek.
Robot kullanma eğitimi verilecektir.

Bana mail atabilir ya da telefonla ulaşabilirsiniz.

Yetkili: Hüseyin Özdil
Telefon : 0 530 548 28 85 - 0 532 638 33 44
E-mail: [email protected]

Çok düşük ücret ...iş sağlığı ve güvenliği yönetmeliğine göre elektrik enerjisi sektörü çok ağir ve tehlikeli işler sınıfina giriyor boyle bir mesleği icra eden elemanın hakkının en az iki asgari ucret seviyesinde maaş almasından yanayım .

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Çok düşük ücret ...iş sağlığı ve güvenliği yönetmeliğine göre elektrik enerjisi sektörü çok ağir ve tehlikeli işler sınıfina giriyor boyle bir mesleği icra eden elemanın hakkının en az iki asgari ucret seviyesinde maaş almasından yanayım .

Siz ve bir önceki mesajda ücreti az gören arkadaşlarım; bakıyorum da ikisi de mesajı akıllı telefondan göndermiş... Bence maaş gayet güzel memur maaşı mı bekliyorsunuz ne bekliyorsunuz anlamıyorum.

Merhabalar,

Takdir sizin tabi.
Robot eğitimi de verilecek.
Hergün 3 saat fazla mesai ile ücret fena değil aslında.
Firmamızın ücret politikası bu yönde.
Yorumlarınızda kendinize göre haklısınız.

Kolay gelsin.

Evet fazla mesai ile ücret iyi bir rakama çıkabilir ama çalışma saatleri 08-18 demişsiniz hergünde +3 saat mesai eder 08-21 yani 13 saat çalıştırmak istiyorsunuz bunu göz önüne aldığımız zaman ücret çok kötü bir seviyeye düşer.

Kendi adıma söylemek gerekirse o fiyata 13 saat çalışmaktansa herhangi bir sektörde vasıfsız olarak asgari ücretle çalışmayı tercih ederim.

Robot kullanmak için eğitim vereceğinizi söylemişsiniz. Çalıştığım firmada Comau robotlar ve Kawasaki robotlar mevcut ve inanın her iki robotun serviside yurt dışından ilk geldikleri zaman sadece 1 günlük eğitim verdiler ve daha sonrasında robot operatörlerini üretime verdik gerisi biraz zaman sabır ve tecrübe ile kısa sürede rayına oturdu yani o eğitim dediğiniz olay bu kadar basit ve kolay bir olaydır azizim.
Neticede bu robotlar kartlarla çalışıyor ve tamiri ya kart değiştirmektir yada motor değiştirmektir gerisi mekanik kısma girer ve mekanikçilerin işidir değil mi? Yoksa siz onuda mı elektirik teknisyenine yükleyeceksiniz ????

Arkadaşlar her işletmede kalıplaşmış bir ücret politikası vardır. Bu sebepten dolayı verilecek maaşlar belirli araklıklarda olmak zorundadır. İlanı veren arkadaş elçidir ve asla zeval olmuyacaktır.
Günde 100 simit satsan tanede 50 Kuruş kalsa günde 50 TL yapar ki bu ayda 1500 TL gibi bir ücret yapar.
Tabi tüm gün simit satacak değiliz ya akşamları 30 TL ye kahvede servis yaparsanız bu da ayda 900 TL yapar bu parayla sigortanızı yatırır veya genel giderlere harcayabilirsiniz.

Patronlar her zaman kazanacak ! Hey siz fakiiir işçiler acınızdan ölün emi ......

Şu sözümü kafanızın bir yerine kaydedin.
(Patron veya işçi) Kazandırmadan asla kazanamazsınız....
Birilerinin karnı acıkınca birilerinin karnı doyar....

Kolay gelsin...

Siz ve bir önceki mesajda ücreti az gören arkadaşlarım; bakıyorum da ikisi de mesajı akıllı telefondan göndermiş... Bence maaş gayet güzel memur maaşı mı bekliyorsunuz ne bekliyorsunuz anlamıyorum.

Bekliyoruz tabi elektrik işinde uğraşan bir elemanin memurdan aşaği kalir yanimi var hatta fazlasi var biz burda meslektaşlarımiza verilen önemin ve hakkın duzeltilmesi çabasındayız bizim kimseden zorla bişey istediğimiz yok sadece alınterimizin hakkını versinler yeter.

memlekette çöpçüler bile 8 saat çalışıp 1500 tl alıyor :)))) tekfende çalışıyorum saat ücretim 8.60 tl + mesai yüzde 50 fazlasıyla +diğer ayın maaş +yüzde 20 alıyorum kusura bakma anca 1100 tl +agi ye kendine güveni olmayan elektrikçi bozması arkadaş bulursunuz sağlam makinayıda bozar gider tabii makinaya dokunmaya korkmazsa elinizle cebiniz arasında kırk yıllık yol olmasın :)

Merhaba
Sayın huseyin3056

İşçi bulunur , hep gözü dışardadır .
Bu vermiş olduğunuz maaş ücreti ile elektrik sektörü için pek verim alamassınız !!!

Sayğılarımla ...

Not : 40 yıl nasıl ? sırrını açıklasanız sevinirim ...
Cevap : At gözlüğü takmak !!!!

:confused: *** YEMEK yokmu ? ***

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri