elektrik müh.. (kurs)

Arkadaşlar merhaba, elekrik proje, keşif, hakediş, vb. konularda kurslar var mıdır bilen var mı?

Arkadaşlar öncelikle ne işte çalışmak istediğinize çok iyi karar verin. Daha sonra pişman olmayın. Projeci mi, otomasyoncu mu, yüksek gerilimci mi olacaksınız karar verin. Ben bu konuda çok düşündüm ve bi çok şirketle görüştüm ve olumlu cevaplar aldım. Tabi farklı sektörlerde. Ama otomasyon üzerinde karar kıldım. Şu an gebzedeki bir firmada makine otomasyonlarının yazılımlarını, ürün seçimlerini ve pano projelerini yapıyorum. Simatic,Step7,Autocad,Eplan en çok kullandığım programlar. Neyseki üniversitede iken bunları öğrenmişim. Şu an çok mutluyum. Biliyorum tavsiyeleri sevmezsiniz benim gibi ama yine de size tavsiyem, biyerlerde çalışın,ezilin,para almayın önemli değil ve donanımlı olun.Kurs almak İsteyen arkadaşlara da pazar günleri bu programlar konusunda kurs verebilirim. Mail adresim : [email protected]
EPLAN PROPANEL KURSU VEREBILIRMISINIZ.

İŞ İLANIDIR.
Tam zamanlı çalışacak, Kumanda devrelerine hakim, Eplan, Autocad ve excel kullanabilen takım arkadaşları arıyoruz.
CV lerinizi e-mail ile ulaştırabilirsiniz.

İşyeri : İstanbul/k.hane/seyrantepe - Metro istasyonu karsısı
web :www.ilk-el.com.tr - email : [email protected]

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Geri