Elektrik Kuvvetli Akım Tesislerinde Çalışma Yetki Belgesi ( E.K.A.T. )

merhaba arkadaslar ben meslek lisesi elektrik mezunuyum.fakat yüksek okulu END.otomasyon üzerine okudumve mezün oldum.bu belgeyi elektrik mezunları ve yuksek okul elektirk /elektronik bölumlleri için gecerli oldugunu söyluyorlar.ben bu belgeyi alabilirmiyim acaba...

liseden dolayı alırsın

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
TEŞEKURLER..YAKLAŞIK 1 ay önce kumburgazdaki eğitme katıldım ve sınav dan başarılı not aldım.2. adıma sözlü mülakat var ve dosya hazırlamak için birsuru başlık verdiler.bu başlıklardan hepsını araştırmak zorundamıyız yoksa işletmemızde yaptıgımız uygulamaları mı anlatacagız.birde kötü tarafı dosyayı el yazısı ile istiyorlar.

belgeyı almıs oldugun egıtım merkezıne dılekce ıle basvuru yaparsan sana ordan bı yazılı kagıt gönderırler belgeye sahıp olduguna daır buda senın işini görur

Soma da guzel bir egitim yine olsa da gitsek..

U9200 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

evet arkadalar şuan itibariyle soma setgem eğitim merkezinde bulunuyoruz bir hafta oldu kalan üç hafta var ve şubat yirmi sekizinde son gün sınav var buradan tecrübeli ustalardan ricam ders görüpde sınava girenler var ise lütfen çıkan sorulardan ve mümkünse cevapları ile birlikte yardımcı olmalarıdır birazda acillll lütfen

öncelikle bana yardımcı olma zahmetinde bulunmayan konu ile bilgisi olan üyelere teşekkürü bir borç bildiğimi bildirmek isterim hayırlısı ile 85 puanla belge elime ulaşmış durumda

Bir fabrika piyasada çalışan YG işletme sorumlusu elektrik mühendisi ile sözleşme yapmıştır.

Fabrikada çalışan teknisyen ve teknikerin EKAT belgesi alması zorunlumu ?

emrah merhaba bu sınavda ben başarısız oldum tekrar sınava girmem gerekiyo çıkan soruları ve cvp ları bulma şansım varmı çok az bir zamanım kaldı bu belge benim için çok önemli şimdiden teşekkürler

Notlarına iyi çalışman yeterli sadece ordan soruyorlar..

Emrah yenileme işlemi uzun bi süreliğine gündemden kalktı...
santrallerin sayısı arttığı için mevcut çaşışanların belge alma işlemleri bittikten sonra tekrar tasarı çıkacaktır bakanlıktan...
Saygılarımla...

...:: KuL ::...

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,845
Son üye
burak_duyar

Yeni konular

Geri