Elektrik Enerji Dağıtımı

yavrigurd

Üye
Öncelikle merhabalar. Bir ödevim var ancak, ödevi yaparken nasıl bir yol izleyeceğimi çözemedim. Malum online eğitim çok verimli olmadı. Sorumu nasıl çözeceğim konusunda yardımcı olabilir misiniz acaba ? Soruyu çözüp yollamanızı değil, nasıl bir yol izlemem gerektiği hakkında yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Ekran Alıntısı.PNG

Ödevler,saat 24 den sonra. :mad:
Hocam anlayamadım yanlış bir şey mi yaptım acaba ?
Soruyu çözerken çok zorlandım, acaba bir yöntem yol gösterebilecek birileri var mı diye sordum yanlış bir şey yaptıysam silebilirim. Okuduysanız yukarıda da belirttim ama

Çözemediğim için ben sordum evet de neyi ima etmeye çalışıyorsunuz. Yardım etmeyecekseniz etmeyin de bu tepkiniz çok yanlış. Ben ödevimi yapmaya çalışıyorum, çözmekte zorlandığım için yardım alabileceğim yerlerde paylaştım suç mu bu.

merhaba sorudan ve çözümden ben anlamam
yardım olsun diye bu link yerinde çözüm yapmışsa faydalanırsınız dedim .
sağlıcakla kalın .
not : ücretli çözümü yaparım demek istemedim .

ana tema !!! bu forumda forum üyelerinin bakış açısı öğrenci sorusunda direk hazır cevap vermeme isteği
bir şeyler yapıp ( yarı soru cevabı gibi ) kendini kanıtlayıp konu sahibi sorusunda emek harcayıp karşılığında yardımcı olacak kişinin emek karşılığı , emek verme istediğidir .
bizlerde aynı konumdan geçtik , öğretmenin notunu ben almayayım sen al demek istiyor .
kolay gelsin .
sadece sana değil bu tutum kusura bakmayım .
ben zaten anlamam . ( alaylıyım ) !!!

merhaba sorudan ve çözümden ben anlamam
yardım olsun diye bu link yerinde çözüm yapmışsa faydalanırsınız dedim .
sağlıcakla kalın .
not : ücretli çözümü yaparım demek istemedim .

ana tema !!! bu forumda forum üyelerinin bakış açısı öğrenci sorusunda direk hazır cevap vermeme isteği
bir şeyler yapıp ( yarı soru cevabı gibi ) kendini kanıtlayıp konu sahibi sorusunda emek harcayıp karşılığında yardımcı olacak kişinin emek karşılığı , emek verme istediğidir .
bizlerde aynı konumdan geçtik , öğretmenin notunu ben almayayım sen al demek istiyor .
kolay gelsin .
sadece sana değil bu tutum kusura bakmayım .
ben zaten anlamam . ( alaylıyım ) !!!

Siz kusura bakmayın ben yanlış anlamışım. Ödevim biraz zor olduğu için gerginim de açıkçası. Kaç gündür notları didiklemekten kafa da kalmadı. Böyle sağa sola yardım edebilecek birileri var mı diye sorarken birden böyle tepki gösterince yanlış anladım

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,605
Son üye
osaricicek

Yeni konular

Geri