Elektrik-Elektronik teknik lise yaz stajı staj defteri lazım

yerda

Üye
merhabalar endsütriyel Bakım onarım dalındayım ve belediyede staj goruyorum malum belediyede iş cıkmıyor . bu yüzden bana staj defteri lazım ( çizim, iş adı vs... )
simdiden tesekkürler

Ekte yolladıklarıma bir bak, istediğin özelliklerde komple hazır staj dosyası bulamazsın

arşivimde 1000 tane üzeri staj dosyası var hepsini paylaşacak zaman bulamıyorum

Ekli dosyalar

• Staj Combo.rar
    1.5 MB · Görüntüleme: 1,534
  • afestaj.zip
    2.3 MB · Görüntüleme: 1,035
  • staj_defteri.rar
    1.4 MB · Görüntüleme: 1,453
Ekte yolladıklarıma bir bak, istediğin özelliklerde komple hazır staj dosyası bulamazsın

merhabalar bana bir kac tane staj dosyasi ornegi yollama imkaniniz var mi? universite icin

Maalesef hocaların çoğu neyin ne olduğunu biliyor, karşılıklı bir tiyatro oyunu gibi yürüyor bu işler ! Ben teknik lise + Üniversite olmak üzere toplam 4 staj yaptım, staj yaptığımız yerlerden birşeyler öğrenebilmek için mücadele ederdik, not alırdık, verilen bilginin üstüne birşeyler koyabilmek için araştırırdık, işletmeci teknik elemanlarda bizim öğrenme çabamıza yanıtsız kalmazlardı ellerinden geldiğince yardımcı olmaya çalışırdı.
Şimdi bakıyorumda stajerlerde meslek sevgisi yok, birşeyler öğrenme azmi yok, işletmeciler desen kendi işlerinin hammaliye kısmını yaptırmak için stajerleri kullanır olmuş sorulan sorulara geçiştirme cevaplar!
Eskiden meslek öğrenmeye "altın bilezik takmak" tabiri kullanılırdı şimdi meslek okulları maddi durumu iyi olmayan ailelerin can simidi olmuş !
Bu ve benzeri olaylara şahit oldukça gerçekten üzülüyorum ! Çok yazık !

Abi sen elektrikle ilgili bi staj defteri paylaşsaydın belki komple değil ama birkaç bişey bulurduk...

Usta elektrik ve elektronik bölümü, Haberleşme Sistemleri dalı staj defteri var mıdır?

Usta elektrik ve elektronik bölümü, Haberleşme Sistemleri dalı staj defteri var mıdır?
kardeşim aynı daldayım bende banada lazım çok acil mail adresini yazar mısın oradan paslaşalım seninle bilgi alış verişinde bulunuruz

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri