Elektrik-elektronik mühendisliği okurken sınava hazırlanmak

O zaman siz hazırlık okurken bir yandan ingilizce çalıştınız diğer yandan da ygs-lys de çalıştınız sanırım hazırlığın ders ortamı da buna uygun sonuçta bir tek ingilizce görüyorsunuz sizde bu fırsat ygs-lys konularını tekrar ettmişsinizdir diye düşünüyorum doğru mu acaba?

O zaman siz hazırlık okurken bir yandan ingilizce çalıştınız diğer yandan da ygs-lys de çalıştınız sanırım hazırlığın ders ortamı da buna uygun sonuçta bir tek ingilizce görüyorsunuz sizde bu fırsat ygs-lys konularını tekrar ettmişsinizdir diye düşünüyorum doğru mu acaba?
evet.şuan 0 konu eksiğim var.sadece deneme çözmem gerekiyor.

O zaman yolun açık olsun hayatta sana başarılar sen tıpa gidince şimdi unutursun bu forumuda
Tabi ya adam doktor olacak ne işi var elektrikçilerin içinde neyse tamam sen bizi düşünme sen git kendini kurtar.
Şaka tabi sana başarılar :)

O zaman yolun açık olsun hayatta sana başarılar sen tıpa gidince şimdi unutursun bu forumuda
Tabi ya adam doktor olacak ne işi var elektrikçilerin içinde neyse tamam sen bizi düşünme sen git kendini kurtar.
Şaka tabi sana başarılar :)
teşekkür ederim :)

Bende bilgisayar mühendisliği okurken benzer bir işe kalkıştım ve 3 aydır devam ediyorum. Gerçekten de benzer dersler var fakat üniversite sınavı formatı ve üniversite formatı farklı olduğu için sıkıntı çekebilirim. yaşadığın tecrübeleri ve benim gibi insanlara önerilerin varsa onları verirsen çok işimize yarar. İnşallah görürsün :D

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri