Elektrik Elektronik Mühendisi Stajyer

hktopal

Üye
Merhabalar Sakarya Üniversitesi 3.sınıf elektrik elektronik mühendisliği öğrencisiyim.Endüstriyel Otomasyon veya elektrik panoların üzerine çalışma yapan firmalarda zorunlu yaz stajımı yapmak zorundayım.Bana yardım edebilecek kişilerle iletişime geçmek istiyorum.

İlginiz için teşekkür ederim..

Naptın canım arkadaşım yaaaaaa................

"zorunlu yaz stajımı"
Şimdi sizden üste para isteyecekler...;)

Naptın canım arkadaşım yaaaaaa................

"zorunlu yaz stajımı"
Şimdi sizden üste para isteyecekler...;)

dediğiniz noktaya ulaştık ;)

staj yeri ararken 'tecrübeli stajer' kabul edebiliriz şeklinde cevap veren firma dahi oldu, neler duydu bu kulaklar ah neler :)..
stajyer seçimini nasıl yapıyorlar ciddi anlamda merak ediyorum bunun mezun olduktan sonraki kısmını düşünmek istemiyorum bile.tecrübe öncelikle staj yerinde başlarken kim bilir nelerle karşılaşıcaz.

not:ülkemin her köşesine canla başla staja gidilir.

Merhaba. ikamet adresiniz neresidir? İstanbul avrupa yakasında ikamet imkanınız varmı? Zorunlu yaz stajınız ne kadar süre? Sadece zorunlu sürede mi yoksa yaz boyu mu çalışmak niyetindesiniz?

Merhaba,
S.D.Ü. 3. sınıf öğrencisiyim.İstanbul Avrupa yakasında ikamet imkanım vardır.Fırsat olduğu sürece çalışabilirim.Otomasyon veya Enerji alanında 18 İş günü staj yapmak istiyorum.Olumlu yada olumsuz geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Oktay OĞUZ
[email protected]

Forum istatistikleri

Konular
128,123
Kullanıcılar
449,830
Son üye
xkullanıcı45

Yeni konular

Geri