Elektrik elektronik devre hata

Esrak

Üye
Kurduğum bu devrede LED anlamsız bır şekilde yanıp sönüyor sebebi ne olabilir (osiloskoptan görüntü almam lazım)

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Kurduğum bu devrede LED anlamsız bır şekilde yanıp sönüyor sebebi ne olabilir (osiloskoptan görüntü almam lazım)
güzel insan, sen soru mu soruyorsun merak ettim. hangi devre? ne devresi? hangi led? kaç voltta? ben sana daha onlarca saçma sapan soru sorarım ve tek bir cevap alamazsın. şu saçmalayan devreni, özelliklerini, amacını, elindeki verileri bizlerle paylaşırsan. buradaki ustalar size cevap verebilecektir değil mi? lütfen mantıklı makul ve insani değerlerde soru soralım.

paskomya hocam :) usta forum neden böyle oldu yorumların nelerdir

usta yaptığım şakadan dolayı bana kızmadın umarım. iyi forumlar.

usta yaptığım şakadan dolayı bana kızmadın umarım. iyi forumlar.
her şakada az da olsa bir gerçek vardır. cevabım yalansa yalan de hatalısın de. eğitim süper de. okuldan çıkanlar seni ikiye üçe dörde katlar de. ki ben asla bilenim demedim. hatta ustayım bile demedim. şaka bile olsa aslında gerçekleri söylüyorsun. en azından bunu farkına var.

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri