elektrik elektronik alanı

happyboy

Üye
sevgili arkadaşlar ben elektrik elektronik mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim ben geç olsada bir dalda şimdiden uzmanlaşmam gerektiğinin farkına vardım ve şu nada hangi alanda kendimi geliştirmeliyim diye araştırma yapıyorum ülkemizde en geçerli alan çağımıza uyan ve bunların arasından da bana uyanları seçecem bu konuda bilgisi olan arkadaşlar değerli bilgilerini benimle paylaşırlarsa çok memnun olurum email adresim [email protected] şimdiden teşekkürler

oncelikle ogrenım hayatında basarılar bana kalırsa PLC üzerine yogunlaş cunkı makina teknolojısı ıster ıstemez otomasıyona kayıyor

Ahmetalper'e Katılıyorum, Ya Otomasyon Yada Güvenlik Sistemleri.

Bencede PLC olmalı tercihin arkadaşım, ileride iş hayatında sürekli karşına çıkacak bir konu..Başarılar dilerim..

Arkadaşlar PLC diyorsunuz size sonuna kadar hak veriyorum.. Ama buunun içinde bir mikroişlemci olduğunu unutmamak lazım... İçi bilinen bir progrramın dışı gayet daha kolay olur. Bence mikroişlemci olarak işe başla arkadaşım PLC zaten basit bişey...

Emeklerİnİze TeŞŞekÜr Ederİm.

iyi de şaşkın arkadaşların vakit ayırmasıda bi emek deyilmi sence...
illa bi paylaşımmı gerekli emek olması için düşünmek vakit ayırmak yeterli deyilmi emek için,
neyse fazla uzatmıyacağım vakit ayıranlara teşekkur ederim vede bi soruda ben ekliyeceğim
PIC PLC ikiside mikro işlemci ama farknedir PIC ilede PLC ile yaptıklarımızı yapamazmıyız.

Meslek yüksek okulu elektrik bölümü mezunuyum elektrik çok geniş bi sektör. 2 ay önce askerden geldim. Elektrik üzerine hangi dalı seçme konusunda karasızım. Hangi dalda daha fazla kazabilirim. Bu konuda deneyimlerinizi ve tercübelerinizi benimle paylaşırsanız yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden teşekkürler...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri