Elektrik dükkanı açmak için ne gerekiyor?

bir kuruluş ta çalışan kişilerde kendi üzerine dükkan açıp çalıştırabilirmi acaba . bilgisi olan arkadaşlar yazarlarsa sevinirim ....

evet aça bilirsin fakat o kuruluş seni 1gün dahi işe giriş çıkış yapsın o an bağkura geçersin bilgin olsun.

evet aça bilirsin fakat o kuruluş seni 1gün dahi işe giriş çıkış yapsın o an bağkura geçersin bilgin olsun.

bağkur yapmaktan yöne sorun olmaz , benim öğrenmek istediğim halen çalıştığım kuruluş muhalefet ederse dükkan kapanabilirmi vergi kaydı nasıl olur kendi üzerimize de olsa vergi ustalık belgemizi dükkanımda kullana bilirmiyim bilginiz varsa aktarırmısısnız ....

bir önceki mesaj sorunuza cevap veriyor. bende ekleme yapayım.
dükkan kapanmaz ,işten çıkarılırsınız:)

bunu örneği varmı bildiğiniz ...işyeri olduğu için , kuruluştan çıkartılan ... insan sade bu kuluşa bağlımı çalşmalarını sürdürecek , başka bir tüzel kişilik oluşturamazlarmı yani ???

bağkur yapmaktan yöne sorun olmaz , benim öğrenmek istediğim halen çalıştığım kuruluş muhalefet ederse dükkan kapanabilirmi vergi kaydı nasıl olur kendi üzerimize de olsa vergi ustalık belgemizi dükkanımda kullana bilirmiyim bilginiz varsa aktarırmısısnız ....

kardeş şuan ben bu şekilde dükkan açtım halen bir işyerinde çalışıyorum işyeride dükkanım olduğunu biliyor ve sorun yok iyi bir muhasebeciyle görüşürsen seni daha güzel aydınlatır

Vergi dairesine basvuru yapman,ustalık belgesi olması. Bir de belediyeden dükkan açabilme belgesi alman gerek. Bağ-kur kaydı da şartmış

bende dükkan açmak istiyorum iş yeri açma belgem var altında bir not var ustalık belgesinin kapsadığı bütün hakları kapsar yazıyor da
benim anlamadığım işyeri açerken esnaf odasına mı kayıt yapılıyo yoksa ticaret odasımı birde toplam masraf tahminen ne olur ?

parası olan herkes dükkan açabilir tecrübesi olan ve işine yatırım yapanlarda süreklilik olur . ama elektrikte tecrübe en önemlisi

Forum istatistikleri

Konular
128,161
Kullanıcılar
449,919
Son üye
Serdar.59

Yeni konular

Geri