Elektrik bakımını hangi elle yapmaliyiz

ELEKTRİK BAKİMİNİ HANGİ ELLE YAPMALİYİZ

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
kullandığın elinle yapacaksın ve en önemlisi gerekli güvenlik önlemlerini alacaksın. sol elle derler ama solaksan ne olacak? önemli olan güvenlik önlemleridir. bu arada AC yi hiç sevmem sol elimle de çarpıldım sağ elimle de.

kullandığın elinle yapacaksın ve en önemlisi gerekli güvenlik önlemlerini alacaksın. sol elle derler ama solaksan ne olacak? önemli olan güvenlik önlemleridir. bu arada AC yi hiç sevmem sol elimle de çarpıldım sağ elimle de.
Böyle bir soru var kullandığın elle diye bir cevap yok ve sol el kalbe yakin diye sağ olarak biliyorum ben

Böyle bir soru var kullandığın elle diye bir cevap yok ve sol el kalbe yakin diye sağ olarak biliyorum ben

İlk yardım kursunda konu soruyu sormuşlardı .
Hoca kalp ortada demişti .

https://ahmetalpman.com/genel-anatomi

Kalbin anatomisi

Kalp, göğüs ön duvarı arkasında, orta kısımda, iki akciğer arasında yer alır. Aslında kalp, çoğu kimsenin sandığı gibi sol tarafta değildir, göğüs kafesinin tam olarak ortasında bulunur.

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,921
Son üye
TursuBidonu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri