Elektrik arıza bakım otomasyon

devil190795

Katılımcı Üye
Kişisel Bilgiler

Adı - Soyadı: SELÇUK KELEŞ

Tel: 555 626 41 21

E-Posta: [email protected]

Genel Bilgiler

Eğitim Durumu: Üniversite Mezunu

Toplam Tecrübe: 6 Yıl

Çalışma Durumu: Devam etmekte

Askerlik Durumu: Tamamlandı

Eğitim Bilgileri

Üniversite: Süleyman Demirel M.Y.O

Lise: Lafarge Aslan Çimento E.M.L

İş Tecrübeleri

omateks tekstıl makınaları sanıayı: catısı aldında tekstıl makınaalrı ımalatı yapan fırmada elektrık teknıkerı olarak calsıtım 1.5 yıl
kısaca bu fırmada ne ıs yaptıgımı anlatacak olursam makıne uzerınde bulunan sensör siwiç pnömatık valf piston buton ve bırcok anahtarlama elamanları montajı yaptım ve makınayı calıstırmakta olan içinde plc ıntertör kontaktor ve lcd ekrandan olusmakta olan bır pano herseyı ıle bırlıkte hazırlamak ve devreye almak

iston aş: yapı ınsa fırması olan hazır beton parke tası yol bordurleri ve bır cok ebatta beton boru ımlatı yapan bu fırmada 50 yakın alman patentlı beton makınları ve santral lerı bulunmaktadır ve 80 den fazla manoray kopru ve portal olmak uzere vıncler bulunmaktadır bu calısan makınaların genel elektrık arıza ve onarımlarıyla mesgul bulunmaktaydım

hassan insaat : bunyesınde dekor markası urunlerı ( mala,alcı malası,metre,her ölçüde ıspatula) vs bircok insaat sektorunde kullanılan el alet edevatları yapan fırmada elektrık arızaları ve otomasyonu ile ugrasıyorum arge bolumumuz de yapılan kendı ımlatımız makınelerımızın plc programlama işleri ile ilgilenıyorum ayrıca makine uzerinde bulunan hidrolik pnömatik elektropnömatik malzemelerin hava hortumu ve elektrik baglantılarını yapmaktayım
Easy view hmı operator panelleri programlamaktayım

Yabancı Dil: İngilizce ( Okuma: 4 Yazma: 2 Konuşma: 1 )

Bilgisayar Bilgileri: Microsoft Office, PLC, Panasonic Nais PLC, Weintek hmı

Sertifika Bilgileri: Otomasyon,autocad

Hobiler: Müzik dinlemek, otomobil, masa tenisi
Adres: istanbul/PENDİK
www.kariyer.net/ozgecmis/slck?o=c15o

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye