Elektrik şalt malzemesi

amasyali

Üye
Bu sıralar piyasada 3 yıl koşulsuz garanti ile CHİNT marka şalt cihazları satılmakta Bu ürünlerden kullananlar var ise artı ve eksilerini belirtebilirmi. Ortama yazmak belki sakıncalı diye düşünülürse özele mail atarlarsa çok makbule gececektir. yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim

şalt malzemede çin malı hiç kullanmadım pek tavsiyede etmem ama diğer üyeler belki daha iyi bilirler ben sıemens legrand schneider dışında kullanmadım

Bu sıralar piyasada 3 yıl koşulsuz garanti ile CHİNT marka şalt cihazları satılmakta Bu ürünlerden kullananlar var ise artı ve eksilerini belirtebilirmi. Ortama yazmak belki sakıncalı diye düşünülürse özele mail atarlarsa çok makbule gececektir. yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim
CHİNT' te sıemens legrand schneider' de olan tüm kalite belgeleri mevcut kullana bir çok arkadaşım var tavsiye ederim
Çin malı algısınada katıllmıyorum sıemens legrand schneider'de çinde üretim yapıyor sırf ismi var diye kimse takılmıyor buna CHİNT' in kalitesinden eminim...
Ben araştırmıştım altta daha detaylı bilgi için arayabilirsiniz...
CHİNT İSTANBUL SATIŞ SORUMLU İRTİBAT 0532 131 3833

Onlar Türkmen kardeşlerimizi ayaklar altına alsın bizde onların ekonomisini güçlendirelim bravo !
İsrail yahudisinide besleyelim filistinli kardeşlerimizi daha iyi ezsin !

Ezeni destekleyin ezenin yanında olun !!!

yerli malzeme kullanimi ile ilgili guzel paylasimlarin yapildigi bir konu daha acilmisti. konuu basligini hatirlayamiyorum son iki hafta icindeki benzer konulari bir arastirin

Forum istatistikleri

Konular
128,177
Kullanıcılar
449,938
Son üye
Dragonov

Yeni konular

Geri