Elektrik İşçilik Fiyatları Hakkında Yardım(2021)

Gn35

Üye
Arkadaşlar merhaba,
Ben izmir'de elektrik işleri yapıyorum ancak uzun zamandır piyasadan uzak olduğum için fiyatlar hakkında bilgim yok.
Sorti fiyatı, Montaj fiyatı, Arıza fiyatı hakkında bilgi almak istiyorum bu konuda özellikle piyasada çalışan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Varmı fikri olan tecrübeli arkadaşlar.

İzmir,il veya ilçenizdeki elektrik tesisatcıları odasından öğrenebilirsiniz.
Veya, elektrikçilerin işyerinde, birim fiatları gösteren liste mecburen asılır, oradanda bakarsınız.

İzmir,il veya ilçenizdeki elektrik tesisatcıları odasından öğrenebilirsiniz.
Veya, elektrikçilerin işyerinde, birim fiatları gösteren liste mecburen asılır, oradanda bakarsınız.
Listelere kimse uymuyor maalesef.

Listelere kimse uymuyor maalesef.
sen liste fiyatın önce öğren gerisine sonra karar verirsin. meslek odaları (avukat-veteriner-berber vs.) hemen hemen hepsi asgari ücret tarifesi yayınlar altında iş yapmayın derler, yukarısı senin ustalığın işçiliğin emeğin derler. ha daha aşağı yaparsan olmaz mı? belki sürümden kazanırsın ama kalifiye olarak sayılmazsın.

sen liste fiyatın önce öğren gerisine sonra karar verirsin. meslek odaları (avukat-veteriner-berber vs.) hemen hemen hepsi asgari ücret tarifesi yayınlar altında iş yapmayın derler, yukarısı senin ustalığın işçiliğin emeğin derler. ha daha aşağı yaparsan olmaz mı? belki sürümden kazanırsın ama kalifiye olarak sayılmazsın.
Tamamdır teşekkürler ilginiz için 👍

bugün elektrik teknisyenleri odasını aradım üyemiz değilseniz paylaşamayız dediler elinde olan yok mu ?
Manisayı aradım onlarda gelip 100 liraya alabilirsiniz dedi. Memlekette herşeyi paraya bağlamışlar.

Forum istatistikleri

Konular
128,120
Kullanıcılar
449,825
Son üye
yasargokdemir

Yeni konular

Geri