Elektrikçinin El Kitabı

EleCtRox_

Onursal Üye
Onursal Üye
Elektrikle ilgili aklınıza gelebilecek tüm konuların anlatımı ve soru ve cevapları iş güvenliği den başlayan geniş bir döküman herkesde olması gereken güzel bir kaynak iyi çalışmalar.

1-Elektrikçinin el kitabı
2-Elektrikle ilgili soru ve cevaplar

Ekli dosyalar

• Elektrikçinin el kitabı.rar
    4.8 MB · Görüntüleme: 1,395
Moderatör tarafında düzenlendi:
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Görkem, gene konuşturuyorsunuz paylaşımınızı.. ;)

faydalı oluyorsa ne mutlu bana . ;)

Sayenizde ufkumuz genişliyor, her ne kadar kulağa espiri gibi gelse de, eksik olduğum konuları, paylaşımlarınızı okuyarak öğreniyorum..

üstat büyüksün paylaşım için teşekkürler.
bi de ben bakayım varsa elinde ses sistemleri hakkında da döküman paylaşabilir misin?

Görkem kardeşim,
teşekkür ederim. Bu çalışmada arkadaşlarımızın da faydalanabileceği güzel bir çalışma. Teşekkürden de fazlasını hak ediyorsun sağolasın. Hoşça ve sevgi ile kal!

hocam temel elektrigin bütün kavramlarını benimseten dökümanlar göndermişsin,gerçekten bir çok arkadaşın faydalanabilecegi bilgiler bunlar.
Eline saglık...

arkadaşlar benim eksiğim çok ya ... darbe akım anahtarının bağlantısı nasıl yapılır

çok teşekkür ederiz umarım tüm arkadaşlara faydalı olmuştur.

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,912
Son üye
mavilacivert11

Yeni konular

Geri