Elektrikçi ve teknik servis olarak iş yeri açacağım tavsiyeler

UlasTrn

Üye
Herkese merhaba,
daha önce de iş yerim vardı kapatıp 4 yıl bir şantiyede çalıştım proje bitti ve artık başka bir şantiyeye gitmek istemiyorum bu nedenle kendi işimi yapmak istiyorum Hilti, şarjlı vidalama, ölçü aleti yani merdiveninden tutunda elektrikçi için olmazsa olmazlarin hepsi var fazlasıyla sizden isteğim dükkan da perakende satışta yapmak istiyorum ve tüketicinin en çok ihtiyaç duyduğu ürünler nelerdir tecrübeli arkadaşlar yol gösterirseniz memnun olurum.Ayrica hırdavat malzemesi de koysam sizce neler olmalı teşekkürler

Selamlar..
3 lü priz ürünleri,erkek fişler,kablo çeşitleri(anten kablosu,güç kablosu,tek damar kablo,cat 5-6 vb gibi ),sıva altı ve sıvaüstü anahtar priz vb gibi,led ampül,şerit led,askı duy ve avize birkaç çeşit,plastik kanal,tekli sigorta çeşitleri,sıra klemens,zil trafosu,zil butonu tekli ve çoklu,merdiven için sensörlü lamba,anten ve kamera soketleri,tekli 8 li sigorta kutusu,lehim makinesi,lehim teli,şarjlı pil ve şarj cihazı gibi ürünler çok kullanılanlar listesinde ön sıradadır...
Hırdavat olarak kontrol kalemi,pense,yan keski,sıcak plastik tabancası ve silikonu gibi ürünler olmalı..günümüzde çoğu ürün 1 milyoncularda en dandiğinden ve ucuzundan mevcut ama siz çok kalitesiz ürünler koymayın..
Ek olarak telefon kılıfı,şarj cihazı,pil çeşitleri de düşünülebilir..

üniversite veya teknik liseye yakınsanız çeşitli yarı-iletken elektronik malzemeler, jumper'lar vs. kısaca bir öğrencinin ihtiyaç duyduğu malzemeleri de satabilirisniz

Forum istatistikleri

Konular
128,164
Kullanıcılar
449,927
Son üye
yusuf2023

Yeni konular

Geri