Elektrikçi ayakkabısı hangisinden almamızı tavsiye edersiniz?

ZE_dere

Üye
Yüksek gerilimde kullanılacak elektrikçi ayakkabısı markası verebilir misiniz? Kullandığınız markalar nelerdir? CE belgesi olması önemli.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
biz YDS marka kompozit burunlu anti statik ve sok özellikli özel tabanlı(18.000) deri ayakkabılar kullanıyoruz

ama bu 18000 volt olan sanırım benim baktığım değil ama markası aynıydı..
biz YDS marka kompozit burunlu anti statik ve sok özellikli özel tabanlı(18.000) deri ayakkabılar kullanıyoruz
bildiğim kadarıyla antistatik ayakkabıyı bu amaçla kullanmak doğru olmaz, çünkü antistatik malzeme statik elektriğin depolanmaması için kullanılan bir üründür. Yanlışım varsa düzeltin.

bildiğim kadarıyla antistatik ayakkabıyı bu amaçla kullanmak doğru olmaz, çünkü antistatik malzeme statik elektriğin depolanmaması için kullanılan bir üründür. Yanlışım varsa düzeltin.
Evet Bencede ESD Ayakkabılar Elektronik Devre Elemanları İle Uğraşanlar İçin Olsa gerek

iş yerimde websense olduğu için rahatça bakamıyorum lakin bizde iş güvenlik malzemeleri TEDAŞ şartnamesiyle alınıyor dediğiniz gibi olsa herhalde alınmazdı...

şartnameyi bana ıletme şansınız var mı acaba? Benim pek bilgim yok ancak antistatik kelimesinin anlamından yola çıkıp yorum yaptım sacede..
iş yerimde websense olduğu için rahatça bakamıyorum lakin bizde iş güvenlik malzemeleri TEDAŞ şartnamesiyle alınıyor dediğiniz gibi olsa herhalde alınmazdı...

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri