ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ VE ENDÜSTRİYEL OTOMASYON

sem34

Üye
Merhaba ben elektrik mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim. son zamanlarda ilgimin daha çok robotik ve endüstriyel otomasyon alanına kaydıgını söyleyebılırım endüstride kullanılan robotların kontrolu gıbı mekatronik kısmından çok kontrolu kısmı daha çok ilgimi çekiyor halıhazırda kucuk robotları tasarlayıp ve programlayıp yarısmalara katılmıslıgım var ve gercekten bu alanı cok benımsedıgımı söyleyebılırım acaba elektrik mühendisliği okumak tek basına bu alana yonelmek ıcın yeterlı mı yoksa kontrol otomasyon müh ile çap yapmamı onerırmısınız . ilerde bu alanda calısmayı istiyorum nasıl bir yol izlememı tavsıye edersınız gerçekten önerilerinize çok ihtiyacım var tesekkurler sımdıden :)

Bende senin durumundayim arkadasim ve bu sorularimin cevabini alma umidiyle bu forumda vakit geciriyorum ve yanlis yerde bu cevabi aradigimi sayende anladim senin bahsettigin otomasyon kismi ve bunu ancak ilgili labaratuvar sartlarinda ogrenebilirsin ben ytu deyim bizim laboratuvarlar cok guzel ama daha inip biseyler yapmak nasip olmadi anasini satiyim

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,153
Kullanıcılar
449,897
Son üye
alcaponee

Yeni konular

Geri