Elektirikli bisiklet akü değişimi

bilisimler

Üye
İyi günler volta x elektirikli bisiklet akülerini değiştirmeye karar verdim akü kutusunu açıp tek tek değiştrebilirmiyim şuanda motor çalışıyor akü içindeki sigortanın değişmesine gerek varmı?

Akülerin değişimi sırasında nelere dikkat etmeliyim?

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
grup aküler tek tek değiştirilmez, hepsi birden değiştirilir. sigorta sigortadır sağlamsa değiştirmek gerekmez

evet şuanda 4 tane akü var aküleri hepsini değştiricem yani burda amaç bağlantılarında kafam karışmasın düşüncesiyle tek tek değştiricem onu anlatmaya çalıştım

şuanda elektirikli motor çalışıyor sgorta sağlammıdır?

Motor akülerden aldığı gücü sigorta üzerinden sağlıyorsa ve bu durumda çalışıyorsa sigorta sağlamdır.

2018-08-17 18-47-43.JPG

Bu resimdeki tahminim orbus marka akü ben 12.. 20 amper jel yiğit akü almayı düşünüyorum önerirmisiniz?

üretim tarihine bak bayat olmasın yoksa işe yaramaz verdiğin para boşa gider

üretim tarihine bak bayat olmasın yoksa işe yaramaz verdiğin para boşa gider
Sağol abi Allah razı olsun çok yardımınız oldu teşşekkür ederim sizin bilgilerinize çok ihtiyacım var

iyi akşamlar bazı kişiler akü amperi yüksek aldım çalışmadı diyolar amper yüksek veya düşük olursa sıkıntı olur mu?

Forum istatistikleri

Konular
128,172
Kullanıcılar
449,936
Son üye
AsilOzgenc

Yeni konular

Geri