elektırık ustaları neden kendı kendıne konuşur

kemal_usta

Üye
Elektırık ustaları neden kendı kendıne konuşur ?

:confused::confused::confused:

Moderatör tarafında düzenlendi:
:)bence faz ve noturle sohbet edıyorsur siz kendı kendıne könuşuyor sanıyorsunuzdur

elektrik elle tutulup gözle görünene bişe olmadığı için işi önce similasyon ortamında çözüyo. :D

Hmmm galiba tek sorunlu vatandaş ben değilim :)))))) Güzel soru

"Cap 1, set, rst, set, 0 set 5 set 0 set 0 set, cap 2, set, rst set 0 set 1 set 0 set 0 set" gibi mesleğe yabancı olanların, "herif kafayı çizdi" yorumlarına yol açabilecek konuşmalar oluyor tabi...
"Neler yaptılar yahu, sesle mi komut giriyorsun usta ?" diyen de oluyor...

Konsantrasyon bu... Yaptığımız işle bütünleşmek... Konuşmak çok da bişey değil aslında...

Gençtim... Bir evin tadilat işlerini yapıyorum. Evin cici bir genç kızı da var. Arada çay-kahve sohbet... Herşey iyi... Çalışırken bir şarkı tutturmuşum berbat sesimle... Bir anda yüksek sesli bir müzik duydum. Döndüm baktım, cici kız radyoyu açmış... Yüzüme öyle bir bakışı vardı ki, hala aklımdan çıkmaz... O gün, bu gündür çalışırken şarkı söylememeye özen gösteririm...

calışirken sarkı bende soylerım sızın gıbı benımde sesım berbattır bende neden soyledıgımı bılmem
ırde ben bunu cok yapıyorum kendı kendıne konuşma işını oyuzden araştırıyorum arkadaşlarım konuşmadan panoyapamazmısın sen dıyorlar benımkı ıstemdışi seslı duşunme gıbı galıba

elektırık çilerın 100\90 once iş sımılasyona dokuyor yanı seslı duşunuyor sonra yapıyor ve 100\50sıde hafıf kafadan kırık oluyor
ılllakı bır cılgın fıkrı oluyor veya bırşey ıcat etmek ıstıyor

bazen kendi kendine konuşmak başkası ile konuşmaktan iyidir.......

Forum istatistikleri

Konular
128,130
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri