ELEKTİRİKLİ SÜPÜRGE KABLO ÇEKİM APARATI BOZULDU

dakdi

Üye
Merhaba arkadaşlar geçen gün bir elektirikli süpürge tamir etmeye çalıştım süpürgenin sorunu başlıktada bahsettiğim gibi kabloyu çekemiyoruz içini açtım kablo sarılmış kabloyu duzelttim fakat içinde sarmal şekilde duran demir çıktı nasıl takılır vidyolu veya goruntulu orarak anlatabilen varmı acıl yardım edin bu arada supurgenin modeli bosch sphera 20

Baya zor zahmetli. Aynı sistem toplanan metre ve köpek tasmalarında var. Dış veya orta uç sabit olur, metal şerit sarılacak *fakt komple boşalmışsa terse sar* dolandığı şekilde değil de diğer yöne başka deyişle mevcut saat yönündeki sargıdan başka sargıya aktar saat yönünün tersine ! Kolay gelsin.

Elektrikli süpürge videom 3-5 güne yakında ama makara zembereği kurulumu yok. Yarın bir bakayım birşeyler ekleyebilir miyim vakit bulup... Konu geçmiş ama bundan sonrakilere faydası olur en azından. Bana da fikir verdi :)

Elektrikli süpürge videom 3-5 güne yakında ama makara zembereği kurulumu yok. Yarın bir bakayım birşeyler ekleyebilir miyim vakit bulup... Konu geçmiş ama bundan sonrakilere faydası olur en azından. Bana da fikir verdi :)
El altından kaça satarsın ;) yap bi güzellik ayağımız alışsın Ümit :D

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri