El tipi sarım şeması hakkında ??

eskici09

Üye
merhabalar, 36 oluklu ,4 kutuplu motor sarımı deniyorum da ekteki şemada 3'lü bobinler dıştan içe doğru , benim 3'lü bobinlerim içten dışa doğru , sorum şu bu şema doğru mudur? V fazının konumu doğru mudur? V 25.olukta olması gerekmiyor mu ? ya da her iki türlü de faz farkı oluşur mu ?
sarım.png

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
merhabalar, 36 oluklu ,4 kutuplu motor sarımı deniyorum da ekteki şemada 3'lü bobinler dıştan içe doğru , benim 3'lü bobinlerim içten dışa doğru , sorum şu bu şema doğru mudur? V fazının konumu doğru mudur? V 25.olukta olması gerekmiyor mu ? ya da her iki türlü de faz farkı oluşur mu ?Ekli dosyayı görüntüle 65782
Distan girmiş içten çıkmış problem yok.
Seninkide içten girmiş dıştan çıkmış problem yok.
Yukarıdaki sema doğru ! Bütün çizimlerde U, V , W girişleri arasında daima 120 derece olmalı , yukarıdaki sema bunu sağlıyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,134
Kullanıcılar
449,854
Son üye
Enes.trk

Yeni konular

Geri