El Süpürgesi

Arkadaşlar bende bir tane el süpürgesi var.bazen süpürge çalışırken birden duruyor.süpürgeyi alıp şarj yerine koyduğunuz zaman tekrar çalışıyor.normalde şarj full.ama neden bilmiyorum şarj yerine değince çalışıyor?
Sorun ne olabilir ?

anlattığınıza göre iki ihtimal var 1. si şarj olan bataryanın ömrü dolmuştur yenisi ile değiştirile bilir 2. içindeki bataryayı şarj olmasını sağlayan devre elemanları arzalanmış olabilir genellikle
bataryaları arza yapıyor yenisi ile değiştirip önce bi denemenizi tavsiye ederim

radio
Henüz süpürge çok yeni.Bataryada sorun olacağını sanmıyorum.

elektronik aletlerde arzalanmıcanı kim garanti ediyo yeni alıp kutusundan arzalı cıkan ürün çok
denemeden neresinde arza olduğunu nerden bile bilirsinizki

Kesin olarak bataryadamı diyorsun sen.Bence ikinci söylediğin fikir daha uygun gibi ?

bakın ben elektrikli ev aletleri servisi işide yaptım ve anlattığınız soruna göre bataryadan görünüyo ama 2. ihtimalde olabilir tavsiyem önce bataryayı bi ölçü aleti ile kontrol edin derim
bişey idda etmiyorum sadece tecrübeme dayanarak size ihtimalleri söyleyerek yardımcı olmak istedim

Arkadaşlar bende bir tane el süpürgesi var.bazen süpürge çalışırken birden duruyor.süpürgeyi alıp şarj yerine koyduğunuz zaman tekrar çalışıyor.normalde şarj full.ama neden bilmiyorum şarj yerine değince çalışıyor?
Sorun ne olabilir ?

slm.aniden duruyorsa şarj girişindeki sviç bozuk.
şarj esnasında pillerin motorla bağlantısını kesen sviç bulunuyor.
adaptör yada pillerde sorun yok bence.
kolay gelsin.

Teşekkürler

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular