El feneri bataryası

Burası gönüllü yardımlaşma yeri biraz nazik olun lütfen.
Verdiğiniz linkteki akünün ölçüleri
de tutmuyor.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Sen ölçü almayı bilmiyorsun.

145 mesaj atmışsın hepsi kendi derdin. Foruma hiçbir değer katmamişsin, kimsenin yarasına merhem olmamişsin gelip bana akıl verme.

Son düzenleme:
ürünler arasında 3-5 mm oynayabilir ayrıca aynısı olabilir ama orada yazanlar yaklaşık değerler olduğundan fark olabilir, sizin için önemli olan ölçüler değil kesnlikle değildir..

n11, gitti gidiyor gibi satış sitelerde "6 Volt 6 AH kuru akü " diye aratarak fiyatta uygun olanı beğendiğinizi alınız, yada çarşı pazarda elektrikçilere bu isimle sorunuz..

Sen ölçü almayı bilmiyorsun.

145 mesaj atmışsın hepsi kendi derdin. Foruma hiçbir değer katmamişsin, kimsenin yarasına merhem olmamişsin gelip bana akıl verme.

Biz meslek erbabı değiliz,Allah dert vermesin bunlar nedir ki, araştırıp ölçülere uygun bulamadığım için yazdım,cevap yazandan da yazmayan dan da Allah razı olsun, kimseye bir sözümüz olmadı,keşke sizde bu satırları yazmasaydınız, forumda açtığım konulara da cevap yazmayın.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri